Skocz do zawartości

StarCraft II - Temat Ogólny


Recommended Posts

Chciałbym założyć taki ogólny temat. Jest to jedna z moich ulubionych produkcji i może uda mi się zaprosić paru forumowiczów. Co o tym sądzicie?

 

Może jakiś meczyk? Hmm.? Chwalcie się w jakich ligach jesteście, ja na razie tylko platyna :(

Link to post
Share on other sites

O pozycje w platynie walczyłem dość długo. Cały czas utrzymywałem się na 10 meczach więcej wygranych niż przegranych. Żeby ostatecznie mnie przerzuciło musiałem poświęcić większą część nocy i wygrać pod rząd 10 meczy. Protoss.

Link to post
Share on other sites

Zeby wbić awans wyżej trzeba mieć stałe 60 % winratio na każdą rasę w danej lidze przez dłuższy czas. Przynajmniej kiedyś tak było, teraz nie wiem bo zrobił się taki bałagan że masterów potrafi zbić do złota z nowym sezonem.

Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że jakoś mało osób gra. Dopiero co prawdę uczę się gry ale strasznie denerwuje mnie dobieranie graczy. Zdażyło mi się już naście razy, że do drużyny złożonej z samych brązów dobierało złoto, platyne, diament. Rozumiem, że od lepszych można się wiele nauczyć i czasem trzeba tak grać, aby nie kotłować się w bronzie ale bez przesady. Gra przede wszystkim ma dawać przyjemność, a co to za przyjemność jak grasz kilka meczy pod rząd z przeciwnikami lepszymi o kilka klas od siebie. Oprócz tego jako początkującego gracza przeraża mnie fala zagrywek typu 6pool, 4gate, albo o zgrozo cannon rush. Czasem mam wrażenie, że spora cześć osób na ladderze gra cały czas to samo, i na takim głupim cannonie dochodzą do złota. W każdym razie gra jest super, i jak powiedział Sincerite trzeba grać, a nie płakać, mimo że czasem mam poczucie że system dobierania przeciwników nie traktuje wszystkich jednakowo uczciwie. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...