Skocz do zawartości

Nokia Lumia 920 - warto się pchać?


Recommended Posts

Z drugiej strony te aktualizacje WP8 są często śmiechu warte. Nie mam pojęcia czemu taki gigant jak MS się tak opierdziela z aktualizacjami. Przecież ich udziały w rynku mobilnym są nieduże, więc powinni się bardziej postarać.

 

Mixtape, nie pieprz farmazonów. Lumia 520 lepsza od SGS4? To był Lumia 720, oj oj :P

Link to post
Share on other sites

Aż się dziwie Wam, że o taką głupotę się plujecie.

Po pierwsze każdy z Was ma po trochę racji, ale:

Jeżeli autor ma 500 zł i ma okazję mieć Lumię 920 to ma okazję i niech bierze. To że Lumia ta jest płynna to też fakt ale ten co porównuje Windowsa do Androida i to do 4.4.2 to grzeszy.

Lumia to tak jak stary windows XP, gdzie płynnie i dobrze działa nawet na starym komputerze.

A android to android, według mnie i większości to najlepszy system dla "przeciętnego kowalskiego", którego nie stać na jabłko za 3k.

Jak możesz Ravir mówić, że S3 i Nexus 4 jest stare ? Stare to możesz powiedzieć, że jest galaxy S lub np. coś z procesorem jedno jajowym.

Tutaj porównam Nexusa.Skąd wiesz, że to ostatnia aktualizacja ? Nic nie jest pewne a tak jak wyżej wgranie najnowszego androida to pestka. System jest ultra płynny, tysiące modyfikacji, a nawet jak nie wyjdzie dajmy android 5.0 na Nexusa 4 to przerobienie go z 5-tki to zajmie 2 tygodnie. Na nexusie nie ma prawa ani się system zająknąć. Mega PRZYJEMNY interfejs, nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość konfiguracji pod siebie. A co można na Windowsie ? Kafelki ułożyć.

Za przeproszeniem mam nadzieje że nikogo z Windowsem nie urażę, od kiedy miałem zawsze androida od LG GT540 i mam do dziś (kolejny smartfon z androidem) to w skrócie powiem o systemie Nokii : dotknąć, zobaczyć kafelki i wyrzucić. Mnie ten system obrzydza. Dawno nie widziałem tak okropnego systemu. A Nokie trzymają się ledwo ledwo tylko z 2 powodów. Pierwszy to że w najniższej cenie nie ma nic ciekawego z androida oraz że STARSZE osobom zawsze było mówione - Nokia to Nokia.

Gdyby nie było tak jak mówię Nokia by dawno upadła. Myślisz, że czemu Nokia wypuściła telefon z androidem ?? Jak nie zmienią tego interfejsu, bo może dla niektórych jest bajer, że kafelki możesz powiększyć i zmniejszyć to jest początek końca Nokii.

I jeszcze jedno: Nokia ma szczęście, bo gdyby Google puściło MOTO G w Polsce za cenę 550 (nowy) to Nokia już nigdzie by nie znalazła kupca.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za wypowiedzi

Zdecydowałem się na zakup Nokii.

Pamiętajcie też, że nie ma co się sprzeczać co do tego który system jest lepszy bo nie da się tego stwierdzić - oba mają wady i zalety :P

 

Temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...