Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, dzis jest moj naprawde zly dzien. Zaczal sie, ze nie moge ogladac streamow na Twitch.tv poniewaz oc chwile mam "loading video...", troszke poleci i znowu pada. Potem youtube, tez tnie i dziwnie przeskkauje i przycina filmy. Potem stwierdzilem ,ze sciagne sobie film, sciagnalem 1 potem 2 potem 3 i kazdy sciaga mi sie, tak ze ogladam 5s filmu i bum nie dziala, tak samo jak chce przewinac na ktoras minute, bum i nie dziala. Co sie dzieje? wirus? caly dzien dzisiaj nad tym siedze. Przeskanowalem kompa avastem i nic.

 

Moj komp:

 

i5 4670k

gf 770gtx

8gm ram

internet: 60mb

 

edit: wczoraj bylo wszystko ok. 

Edytowane przez Rosak777
Link to post
Share on other sites

dysk i zasilacz., ogolnie mam nowego kompa, ma zaledwie 3 miesiace, a stery instalowalem najnowsze kilka dni temu.

 

Np. na tvgry.pl jak ogaldam ktorys z filmow, ok. 15s i bach zielony ekran...

 

p.s. sciagnalem 20gb serialu 2 sezon i ogladam ok 15s i wylacza sie bez zadnego bledu. moze cos z moim netem?  uprzedze pytanie: tak resetowalem router i modem ;p


czy to mozliwe, ze to wszystko moze sie dziac przez moj antyvirus? avasta? wylaczylem go i odziwo streamy na twitchu dzialaja


sciagnalem wlasnie 1 odcinek serialu, wszystko gra, jakim cudem ten go*****y antyvirus mi wszystko blokowal

Edytowane przez Rosak777
Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego że jest... jaki jest ;) Wiele osób na niego narzekało tutaj już wielokrotnie.

Zainstaluj sobie np. AVG, Avira do tego może być jakiś firewall: Zone Alarm lub Comodo Firewall.

Link to post
Share on other sites

Wypróbuj, moje oczekiwania spełnia. Również Avira na innych komputerach daje radę. Możesz też jak wyżej jakiegoś firewall'a dorzucić i odrobinę wyczucia w bezpiecznym korzystaniu z netu. ;)

Link to post
Share on other sites

Obecnie używam chińskiego wynalazku Baidu, jakiś czas temu wszedł na większy rynek. Na razie daje radę i nie obciąża za bardzo systemu. Bazuje na silniku Aviry, jest darmowy. Jedynym minusem jest brak polskiego interfejsu, ale po angielsku też idzie używać ;)

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...