Skocz do zawartości

Telefon dla 17-sto latki


Recommended Posts

Witam.

To pierwszy mój post tutaj więc proszę o wyrozumiałość.

Moja przyszła szwagierka zwróciła się do mnie o pomoc w znalezieniu telefonu dla siebie. A zatem na wydanie ma 600 zł. Telefon może być zarówno nowy jak i używany. I teraz najważniejsze zależy jej na dobrym aparacie w telefonie więc coś pokroju HTC Wildfire odpada na 100 %. Dodatkowo ważnym elementem jest WiFi, i w miarę dobry dotyk żeby sms'a można było pisać delikatnie a nie "młotkiem".

 

Link to post
Share on other sites

Samsunga galaxy s3 znajdziesz w tej cenie. Czuły dotyk, duży wyswietlacz i dobry aparat 8 mpx. Ogólnie flagowy model samsunga sprzed 1,5 roku, ale nadal aktualny technologicznie.

 

Z nowych to Sony Xperia M. Model ze średniej półki od Sony. Nieco mniejsza, bo 4 cale. Aparat robi ostre zdjęcia, dotyk też czuly.

 

Galaxy jest wydajniejszy i wiekszy no i ma wyswietlacz amoled czyli super odwzorowuje kolory.

Edytowane przez assistant
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsunga galaxy s3 znajdziesz w tej cenie. Czuły dotyk, duży wyswietlacz i dobry aparat 8 mpx. Ogólnie flagowy model samsunga sprzed 1,5 roku. Z nowych to Sony Xperia M. Model ze średniej półki od Sony. Nieco mniejsza, bo 4 cale. Aparat robi ostre zdjęcia, dotyk też czuly.

S3 za 600 złotych? Jeżeli masz jakieś informację gdzie można w takiej cenie taki telefon kupić to napisz ;)

Link to post
Share on other sites

Lumia 720/820 aparaty są bardzo dobre, długo pracują na baterii, 820 ma jednak lepszy ekran- amoled. Windowsa w Lumi ciężko zamulić ;)

A no co do windowsa to się zgodze, Na starszych telefonach to szczególnie widać co szybciej działa windows czy android

Link to post
Share on other sites

Czyli podsumowując:

Sony Xperia L

Sony Xperia M

Nokia Lumia 625

Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 820

Samsung Galaxy S3.

 

Miał bym do Was prośbę. Załóżmy że macie 600 zł i macie od wyboru powyższe telefony. Wiadomo za 600 zł niektóre z nich będą nowe inne używane. Który telefon Wy byście kupili?

Link to post
Share on other sites

Ja jestem za 820, ponieważ posiada amoled`a - windows`a, dobry, a nawet bardzo dobry aparat nie wspominając już o ładnej- wytrzymałej jak dla mnie obudowie. Aaa ;p siostrzenica może wybrać sobie kolor klapki :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

820 ma jednak lepszy ekran- amoled.
 

 

Ja jestem za 820, ponieważ posiada amoled`a
To tylko Twoje odczucie więc nie pisz, że amoled jest lepszy. To zależy od użytkownika.

Co do tematu zdecydowanie L720. Pojemna bateria i bardzo dobry aparat. Za taką kwotę powinno się znaleźć jakiś nowy egzemplarz. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 720 - nie wymienna obudowa typu UniBody, mniejsza pamięć RAM, bardzo długi czas pracy. Idealny telefon dla osób, które dużo dzwonią, a mniej grają czy siedza w internecie. Taki "Koń" roboczy, mocny, niezawodny sprzęt do pracy. 

 

Lumia 820 - wersja Turbo Lumi 720 ::) większa pamięć RAM, ekran Amoled - który może się młodej osobie bardziej podobać, wymienne obudowy - co też może być dla dziewczyny/kobiety ważne :)

 

Ja bym jednek dla młodzierzy polecił Lumie 820 - to bardziej rozrywkowy model - a dodatkiem jest wymienny "tył" oraz Amoled, który ma bardziej soczyste, żarówiaste kolory, które się młodym osobom podobają. Do tego multimedia - nie oszukujmy się, 512MB RAM w Lumi 720 to trochę mało - wystarczy otworzyć więcej zakładek w przeglądarce i L720 zaczyna mieć problemy - na 1GB RAM w L820 tego nie doświadczymy.

 

Tak więc ja bym polecił Lumie 820 - zwłaszcza, że jest w podobnej cenie co L720.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...