Skocz do zawartości

samsung ativ S, galaxy s3, czy jakas lumia badz inny telefon


Recommended Posts

Ravir zawsze pisze bzdury na tym forum :)

W telefonach nic nie zagra lepiej niż samsungi z wolfsonem. Czytałem setki opinii i recenzji ludzi zajmujących się dźwiękiem i ZNAJĄCYCH !!! się na tym, więc żałosne już są twoje wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Jasne nic :rotfl:  - stareńki iPhone 3 gra lepiej, nawet na "pudełkowych" słuchawkach - w SGS mamy Wolfsona WM1811 - czyli tani, dedykowany do komórek układ. Proszę. Mające po 8 lat iRivery grają lepiej.

 

 

Samsung gra dobrze - ALE - nie wyróznia się niczym szczególnym na tle konkurencji, niczym, obecnie od ładnych paru lat nie ma wyraźnego lidera - może po za iPhone - ale TYLKO dlatego, że jako jedyni dołaczają dorze dobrane słuchawki - i podłaczając "pudełkowe" słuchawki mamy dobry dźwięk - bo pozostali tego nie robią - i nie ma znaczenia czy to Samsung czy reszta - zresztą Noki należy sie kop w du... - bo do dobrze grającej L920 dołączyli gów... nie słuchawki. Zresztą LG, Sony, Samsung się tu tez nie popisał.

 

 

Sumując jak słuchamy MP3 i mamy dobre, sensownie dobrane do muzyki i sprzętu słuchawki to każdy telefon zagra podobnie. A obecnośc WM1811 na pokładzie czy Beats Audio nic tu nie zmieni - aby mieć wyraźnie świetny dźwięk trzeba sięgnąc po rozwiazania jak Wolfson WM8740, Philips TDA1543, Sabre ES9018, Cirrus CS4398, Sabre ES9018 - do tego porzadne OpApmy jak Burr-Brown OPA2107 i mam jakość. WM1811 to taniocha, w detalu kosztuje 20 dolców.

 

I kolejne pytanie - a o Wiecy "snafcy" :D  Wiecie może, że na rynek USA Samsung Galaxy S3 miał zamiast Wolfsona Qualcomm WCD9310 ? I z niezależnych testów wynikło, że wielkiej róznicy nie ma :rotfl: - nie jestem pewien ale Xperia S tez miała Qualcoma.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Ty dalej nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi?

Pisze 3 raz, ze HTC One gra dobrze bez BA, poniewaz ma wzmocnienie sluchawkowe.

Sluchalem roznych lumii i 920tka gra poprawnie, ale nie zaskakuje. Jedyna lumia ktora mi przypadla pod tym wzgledem to 1520.

I nie tesotowalem na gownianych sluchawkach tylko cal! I ultrasone hfi580.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...