Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lapek by miał służyć głownie do netu. Powinien być łatwy w transporcie, mieć wyjścia typu hdmi itd.
Do gier raczej nie będzie wykorzystywany (może z 1% ; ) ). Głównie to internet, filmy, praca, prezentacje i takie tam. Dysk SSD byłby fajny, ale nie wiem czego można potrzebować do internetów i całej reszty (czyli nie wiem jakie tego koszt, gdyby to była stacjonarka to już bym składał...). Lapek ogólnie nawet nie dla mnie, więc wszystko jest +/-. System operacyjny, także wymagany w zestawie. 

Ma być stabilny, nie wieszać się na stronach, w miarę ogarniać i nie kosztować więcej niż 2 tysiące : ) Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Też właśnie tak myślę. Jak bardzo obcięte są te pentiumy względem i3? Bo z tego co mi wiadomo to oba mają jak zwykle 2 rdzenie i żaden nie ma hyper-threadingu (te różnice w laptopowych procesorach... i3, i5, i7...). 

Edytowane przez simon96
Link to post
Share on other sites

O to się pytałem czy to samo. Tylko u mnie coś link i post nie chciał wejść.


Ja proponuję do takich zastosowań solidnie wykonanego Lenovo Thinkpad z Pentium 3550M - laptop z serii biznesowej, matowa matryca, z bajerów - czytnik linii papilarnych. Płacisz głównie za ponadprzeciętne wykonanie.

W sumie może. To ta seria ze śmiesznymi dziurami przez całego lapka, aby woda się przez niego przelewała?

Link to post
Share on other sites

Możesz wziąć także śmiało pod uwagę LENOVO IDEAPAD B590. Matowa matryca, prostolinijne i dosyć solidne wykonanie, Win 8.1.

 

Lub LENOVO IDEAPAD G510 - i5 4tej generacji, matryca typu glare, Win 8.

 

Natomiast w LENOVO IDEAPAD G500H I3-3120M masz dodatkowo Radeon HD8750 i dysk hybrydowy.

Edytowane przez silverarrow
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...