Skocz do zawartości

CPU + płyta główna 1155/1150 + zasilacz


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Chętnie kupię procesor, płytę główną oraz zasilacz tak jak w temacie.

 

Za procesor chciałbym dać maksymalnie 250 zł, za płytę maksymalnie 150zł, a zasilacz jakiś firmowy przynajmniej 500W. 

Czekam na ciekawe oferty na PW. 

 

Najlepiej części na gwarancji.

Podane oferowane ceny zawierają już ewentualne koszty przesyłki.

 

pzdr

Edytowane przez bono122d
Link to post
Share on other sites

Mam Corsair TX650W jest jeszcze na gwarancji agito ok 6 m-cy musiałbym sprawdzić może więcej za 120zł oddam. Przy moim obecnym zestawie jak gram w BF4 to wiatraczek terkocze przy obciążeniu. Przy mniej wymagających nie słychać go wcale. W poprzednim zestawie na core i5 750 i Radeon HD4980 też nie było go słychać. Do niego oryginalne opakowanie i to co tam bylo.

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

XFX 450W - mam go dwa lata, nie rejestrowałem go, pisałem do XFXa, napisali mi, że ten zasilacz ma gwarancję i żeby go zarejestrować lecz na stronie pokazuje się, że nie ma takiego zasilacza (częsty błąd) i trzeba byłoby pisac do XFXa o rejestrację. Kupowałem go w jednym ze sklepów sieci sklepów Komputronika więc ewentualnie z nimi trzeba się kontaktować. Wentylator nie terkocze.

Żeby nie dał rady przy i5 bez OC potrzebujesz karty która potrzebuje ponad 250W co jest prawie nierealne ;)

http://allegro.pl/zasilacz-xfx-core-pro-450w-80-gwarancja-seasonic-i4061759372.html mogę oddać za 145zł z kw.

Wcześniej pisałem o 140zł z kw a więc dalej aktualne.

Edytowane przez zieloczek100
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...