Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Moja mama posiada Lumie 520 ktora zresztą sam jej wybrałem ze względu na prostotę obsługi i płynność chodzenia. Tymczasem już 3 raz w przeciągu 4 miesięcy telefon jej się totalnie zawiesił tak że pomogło tylko wyciągnięcie baterii. To jest jakiś błąd oprogramowania ? Oddać na gwarancje telefon ? Myślalem ze w WP8 nie ma czegos takiego jak zwiechy. Ludzie narzekaja na samsungi bo maja lagi. Ok ale tam po 2,3 min telefon chodzi dalej plynnnie, a tu niestety trzeba wyjac baterie bo nic nie pomaga. Co z tym zrobic ?

Link to post
Share on other sites

Urokiem Androida jest to, ze zacina się na perfekcyjnie sprawnym sprzęcie - przesyań pisac głupoty Synergia - resetujące i przycinające się Lumie są rzadkie, a na Androidzie to norma. Więc proszę.

 

Najprawdopodobniej w czasie którejść aktualizacji OTA coś się porąbało, co się zdaża, na WP8 i iOS rzadko, na Androidzie częsciej :) - ale sie zdaża, opcja druga to wada fabryczna.

 

Lumia 520, L62, L720 mają te same "flaki" i nie słychac by się zawieszały. Spróbował bym fabryczny reset, jesli to nie pomoże to spróbował bym wgrać soft przez kabel.

 

Jeśli nie chcemy się bawic to odesłał bym telefon do serwisu bo jest ewidentnie wadliwy - moja Lumia 720 od Sierpnia 2013 zwiesiła sie 2 razy, słownie dwa - a i to pewnie dla tego bo mocno "kombinuję" :) - znajomi normalne używajacy Lumii od roku nie mieli ani jednego zawieszenia.

Link to post
Share on other sites

 

Jeśli nie chcemy się bawic to odesłał bym telefon do serwisu bo jest ewidentnie wadliwy - moja Lumia 720 od Sierpnia 2013 zwiesiła sie 2 razy, słownie dwa - a i to pewnie dla tego bo mocno "kombinuję" :) - znajomi normalne używajacy Lumii od roku nie mieli ani jednego zawieszenia.

Taka małą dygresja z mojej strony. Zastanawia mnie fakt iż wiesz wszystko, każdy najmniejszy szczegół nt działania telefonów swoich znajomych. :rotfl:

Powiem tylko tyle. Mit o niezawodności wp8 to tylko MIT i to, że będziesz powtarzał w kółko iż są idealne tego nei zmieni. To tak nie działa. zmulaja tak samo jak android i tyle. Może ciut rzadziej ale też się im zdarza. OFc nie zrównujemy tu samsungó które są wybitne dzięki uprzejmości Samsunga i TW.

Porównujemy tu do telefonó typu lg f5//6/7/ czy xperia M/L/SP

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przywróć ustawienia fabryczne jeśli to nie pomoże ,a nie chcesz się bawić w wgrywanie softu to odeślij go na gwarancje :)

Powiem tak pierwszego dnia gdy dostałem Lumie 625 do swojej ręki już się zacięła i trzeba byłą ją wyłączyć. Od tamtego momentu nie ma problemu. Lumia to jeden z najlepszych telefonów jaki posiadałem. Lumia zamuli się raz ,a potem działa płynnie ,nie tak jak z androidem raz się przytnie i potem jest tak na okrągło :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...