Skocz do zawartości

[SPRZEDAM]AsuS Crosshair III


Recommended Posts

Witam za około tydzień lub dwa sprzedaję swojego Asusa Crosshaira III czy są chętni cena 500zł z wysyłką.

Gwarancja ponad rok jeszcze :D a i wymieniam bo zakupiłem Croshaira IV

Zawszę można się potargować :)

Link to post
Share on other sites

DObra trole niech wam będzie 430 z przesyłką i ani grosza mniej :co:8-)

Aktualnie na niej chodzi mój sprzęcik więc dostajecie produkt 100% sprawny i kompletny :P + mocowanie standardowe od am2+ (am3) bo mam mugena wię musiałem je zdjąć , blacha do budy w komplecie + kable...

Link to post
Share on other sites

spoko :P tak AM3 najwydajniejszy chipset poprzedniej generacji :co: 790FX

I żeby nie było że każdy żyd swój kram chwali bo płytka jest ok :o i mam nadzieję że jeszcze Tobie długo posłuży:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam też do sprzedania taką płytę główną. Komplet. kupiona po 10-tym lipca 2009 z Komputronika z gwarancja na 36 miesięcy (zostało jeszcze troche) cena 500 + KW.

Autor tematu sprzedaje płytę za 430 zł, a Ty chciałeś być konkurencyjny i sprzedajesz za 500 ;) Spoko.

Link to post
Share on other sites

Mam też do sprzedania taką płytę główną. Komplet. kupiona po 10-tym lipca 2009 z Komputronika z gwarancja na 36 miesięcy (zostało jeszcze troche) cena 500 + KW.

Autor tematu sprzedaje płytę za 430 zł, a Ty chciałeś być konkurencyjny i sprzedajesz za 500 ;) Spoko.

oki. A czy RafiXII ma jeszcze tę płytę? trzeba się jego zapytać nie mnie. 2 late gwary w dobrym sklepie
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...