Skocz do zawartości

  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki GTX 770

    • Palit JetStream
      2
    • Msi Twin Frozr IV
      16
    • Zotac AMP!
      2


Recommended Posts

Tak jak w temacie mam do wyboru parę różnych producentów gtx'a 770 w bardzo podobnych cenach:

- Asus DirectCU II
- Zotac AMP
- MSI Twin Frozr IV
- Gainward Phantom

Który model byście polecili i dlaczego ? - zależy mi głównie na dobrej jakości i bezproblemowej gwarancji.

Edytowane przez Vukdar
Link to post
Share on other sites

Sam posiadam Asusa 770 i nie mam żadnych problemów. Maks. temperatura to 75-78C przy czym rzadko kiedy rozpędza się do 60-70%.

 

Poza tym na tle konkurencji wyróżnia się ładnym backplate'm.

 

O gwarancji Asusa wiele czytałem ale sam nigdy jeszcze nie miałem 'przyjemności' z niej korzystać.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Jeżeli zależy Ci na bezproblemowej gwarancji no to raczej nie patrzał bym tutaj w stronę Asusa, który nie dysponuję najlepszą obsługą gwarancyjną z resztą wielu ludzi wspominało o tym w przeszłości.

 

Z innych polecić mogę MSI TwinFrozr oraz Gigabyte WindForce 3, którego nie ma na Twojej liście, ale jest to bardzo dobry układ chłodzenia, który charakteryzuje się niskimi temperaturami oraz głośnością. O problemach z gwarancją u tych dwóch producentów nie słyszałem. Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Również nie polecam asusa ze względu na słabą jakość świadczenia usług gwarancyjnych.

 

Polecałbym jednak nad rozważeniem zakupu gtx'a 770 od Palita (jet stream). Spotykam się ostatnio z bardzo pozytywnymi komentarzami na temat całej serii Jet stream.

 

EDIT: jedynym mankamentem palita są 2 lata gwarancji

Edytowane przez RaV1298
Link to post
Share on other sites

@up masz rację.

Zawęziłem lekko wybór: Asus odpada jak i Gigabyte (miałem kiedyś 7950 z piszczącymi cewkami).

Zostają: Palit JetStream, Msi Twin Frozr i Zotac Amp

Ciężki wybór bo z tego co widzę każdy producent oferuje coś fajnego w bardzo podobnej cenie.
Zotac skłania do siebie długą gwarancją, a palit i msi dobrymi temperaturami.

Link to post
Share on other sites

Według mnie MSI jest najlepsze z tych wszystkich producentów. Wysoka jakość wykonania, świetne chłodzenie, dobra gwarancja - miałem GTX 570 od MSI, którego wysłałem na gwarancję i wiem, że MSI szanuje swoich klientów, utrzymuję dobry kontakt informując co i jak, a kartę otrzymałem nową po niecałych dwóch tygodniach.

 

Palit i Zotac to producenci, którzy wiele poprawili przez ostatni czas, ale mimo tego i tak zdecydował bym się na sprawdzonego MSI TwinFrozr IV.

Link to post
Share on other sites

Było już milion tego typu tematów i naprawdę wystarczy się rozejrzeć.  Od siebie polecam Gainward Phantom GTX 770, znajomy ma i sprawuje się bardzo dobrze, temperatury itd. Sam też miałem zamawiać, ale dorzuciłem do ASUS R9 290 

Edytowane przez marcino332
Link to post
Share on other sites

 

Co mają do poprawiania? :)

 

 

Nie rozumiem pytania. Napisałem, że wiele poprawili i niczego nie zarzuciłem tym producentom, nie powiedziałem, że jeszcze coś powinni poprawić jednak mimo tego wybrałbym MSI ponieważ dla mnie jest to sprawdzony producent, ale to moja subiektywna opinia :)

Edytowane przez kima2
Link to post
Share on other sites

Jeśli zależy Ci na praktycznie idealnym serwisie to poczytaj jeszcze o EVGA. Karta tyćku droższa w wersji SuperClocked, 3 lata gwarancji i chyba przedłużenie do 10 po rejestracji produktu ( siedzę na tel. i nie mogę tego sprawdzić).

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-770-sc-acx-2gb-gddr5-256bit-2dvi-hdmi-dp-pcie3-0-02g-p4-2774-kr-581993/

Link to post
Share on other sites

Evga to jednym słowem po prostu najlepszy (a co za tym idzie) najdroższy producent kart graficznych. Cisza, wydajność, wszystko na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o Asusa to jeśli chodzi o system chłodzenia DCU, est on bardzo wydajny i cichy, natomiast jeśli chodzi o serwis to tak jak wyżej piszą. Ktoś wypowiedział się wyżej na temat Gigabyte bez żadnych argumentów, no cóż,..ja z kolei o systemie Windforce nie mogę nic złego powiedzieć, podobnie jak Asus, wydajny i cichy system chłodzenia bez zastrzeżeń, jedynie w starszych modelach występowały pewne problemy.

Link to post
Share on other sites

Ja też osobiście niczego złego od gigabyte nie doświadczyłem (a wręcz przeciwnie), ale z ostatnich relacji wynika, że gb zrobiło się dość problemowe. To coś piszczy, to artefakty itp.

 

Osobiście ASUSA bym nie brał, ponieważ ich support jest na bardzo niskim poziomie, a z samą reklamacją u nich też są problemy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...