Skocz do zawartości

Jaką wersje konsoli kupić?


Recommended Posts

XBox 360 uwielbiam te konsole a zwłaszcza sciąganie key z DVD wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :D

 

Również polecam Xboxa różnica ogromna jeśli chodzi o wydajność pograsz zobaczysz, najlepiej u znajomego pograj trochę, super się gra na projektorze na ścianie efekt bomba, ew. na tv z fullhd

Link to post
Share on other sites

Niedługo ceny xboxów pewnie spadną bo wchodzi nowy xbox (lipiec) i jeszcze jego cenę obniżą do 249$, więc starsze będą taniej

Chyba że PS2 chciałeś za ~100-150 dorwać, to wtedy jeszcze trochę do zebrania ci potrzeba ;P

 

I bez przesady z tym FullHD, jak rozdzielczości na konsolach tej generacji nie dochodzą do HDReady :D

Link to post
Share on other sites

Trzeba miec kolege z xboxem po pierwsze ritcher. Nikt nie jest bogaty. Kupuje ps2 dlatego, że chcę powrócić do dawnych korzeni jak miałem PSone(super konsola). Grać będę sporadycznie. Nie chcę wydawać nie wiadomo ile kasy na xboxa. Wole tą kase przeznaczyć na coś innego :D. A więc po poradzicie do PS2?

Link to post
Share on other sites

Okta15 widać, że lubisz duże rzeczy :D. Z mniejszymi temperaturami to jest na odwrót z tego co mi kolega mówił. Już sam niewiem czy kupować czy nie. W sumie będę grać w sportowe i wyścigi a tych gier jest mnóstwo. Doradźcie!!!

Link to post
Share on other sites

Ps 2 to już wiekowa konsola szkoda kasy na nią miałem ostatnio na przechowanie ponad tydzień i włączyłem sobie fife 2009 tak z ciekawości pograłem może 5 min i wyłączyłem tragedia polecam x boxa 360 tania i różnica kolosalna jeśli chodzi o wydajnosć

Link to post
Share on other sites

W najnowszych modelach Slim (nie wszystkich Slim) zasilacz istotnie został wbudowany w konsolę, ale to moim zdaniem złe rozwiązanie, gdyż jak wiadomo, wydziela on sporą temperaturę, co sprawia, że bardziej nagrzewa się całe wnętrze konsoli. Z drugiej strony nieco łatwiej przenieść całą konsolę, gdy zasilacz jest w niej schowany :P

 

Ja z kolei uważam, że kupno używanego (nowego to bezsens) PS2 to nadal świetny pomysł, jeśli jeszcze jej nie posiadałeś.

Link to post
Share on other sites

"Według mnie sprawny, ale nie daję gwarancji" - unikaj takich ofert, jak ognia! Kup porządnego Slim'a w średniej cenie, po przeróbce (byle nie przeróbka płytą, bo to niepotrzebna męczarnia z przekładaniem płyt i konieczność kupna nowej płyty po pewnym czasie, no i dodatkowe niepotrzebne męczenie lasera).

 

Mój typ: SCPH-77004 po przeróbce chipem MODBO. Nie zwracaj uwagi na dołączane oryginalne gry, jeśli zamierzasz grać na piratach, bo właściciele tylko sobie to doliczają do ceny niepotrzebnie. Poluj na dwa oryginalne pady - na pewno się przydadzą :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...