Skocz do zawartości

Nie włączający się komputer.


Recommended Posts

Witam, wczoraj przyszedłem do domu chciałem włączyć komputer wszystko elegancko wiatraki się kręcą, ale nie ma obrazu ...Po 5 minutach czekania otwarłem obudowę i wszystko wyglądało na dobre nic nie było uszkodzne ani nic, w końcu doszedłem do wniosku że wyciągnę i włożę ramy, i wtedy wszystko zadziałało ;O , tak stało mi się 2 albo 3 raz .. Mógłby mi ktoś wyjaśnić co jest nie tak z moim komputerem składałem go gdzieś 6 miesięcy temu, gwarancja jest na wsio.

Parametry 

 

2x Samsungowe kości ram 2gb 1333mhz cl9

amd althon II x4 640

asrock n68c-gs fx 

high power element plus 500w

2x dyski

hd 6870

 

Dziękuję i proszę i pomoc.

Link to post
Share on other sites

zrób screeny i wysyłaj do sklepu. ale NIE na reklamację, a towar niezgodny z umową kupna-sprzedaży. pobierz z neta formularz, wypełnij, zaznacz w nim, że żądasz wymiany na nowy(koniecznie). wyślij ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU. poszukaj na forum, już pomagałem użytkownikowi MoonWalk w sprawie reklamacji słuchawek. może Ci to pomoże. nie zwlekaj - wysyłaj

 

edit:

@up tak jak kolega wcześniej napisał, możliwe, że akurat system nie korzysta w tych grach z uszkodzonych miejsc. dlatego robi się testy memtestem. on testuje każdy zakątek pamięci. jak Ci już je wymienią to OD RAZU zapodaj test nowym kościom.

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

wszelkie koszty przesyłki w tej sytuacji ponosi sprzedawca (jeżeli usterka zostanie potwierdzona). także później się dogadaj czy ma Ci przesłać kasę na konto czy coś Ci wyśle. ja jak robiłem niezgodność z w Morele to wybrałem sobie wentyle i przysłali mi w rozliczeniu za wysyłkę do nich... :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...