Skocz do zawartości

"Galaxy Note 3 N9002" vs "Galaxy S4 i9502"


Recommended Posts

Witam od pewnego czasu noszę się z zamiarem zmiany 2 telefonów (Xperia S i Moto G) na jeden z dual sim. Moje typy to:

  • Samsunga Galaxy Note 3 N9002 (dual sim)
  • Samsunga Galaxy S4 i9502 (dual sim)

długich i żmudnych poszukiwaniach nie znalazłem nic w Polsce ani w kraju w którym obecnie mieszkam.

gdzie można dostać te telefony w miarę przystępnej cenie ?

czy te egzemplarze są wypuszczone na Europę ?

trafiłem na kilka podróbek za ok. 200 Euro ale oryginału jakoś nigdzie nie mogę dostać :(

 

albo możecie mi coś innego zaproponować ( koniecznie z Dual SIM ) kwota do 600 Euro (2500 zł)

Edytowane przez slusek19
Link to post
Share on other sites

To co znalazłem to trochę odbiega od twoich wymagań kwota 3 tyś.

http://www.tio.ms/samsung-galaxy-note-3-n9002-dualsim-gray

Tylko jeden myk że czytam że mają 12 miesięcy gwarancji czyli jest coś nie tak jak na fabrycznie nowy.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

też znalazłem tą stronę tylko wydaje mi sie to trochę podejrzane z tą gwarancją.

z tego co wyczytałem te telefony z dual sim pochodzą wszystkie z rynku chińskiego i tylko w Chinach są sprzedawane.

wszystko na europejskich aukcjach to import z Chin.

mają oryginalnie wygrany tylko język chiński i nie mają Google Play przez to podobno nie mają wsparcia Google.

Link to post
Share on other sites

Imo wypasionego telefonu z dualSIM nie ma prócz tego Note 3. Choć teza, że nie posiada Google Play jest raczej zła. MUSI mieć Google Play skoro ma androida z TouchWizem. Ja bym zarysykował z tym notem ;) Telef... Ekh. Phablet nikomu przedstawiać chyba nie trzeba.

 

 

Edit. Sorka za błędy ale pisanie z iPada to katorga :wariat:

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja bym zarysykował z tym notem

 

trochę się boje tego ryzyka :/

w Chinach kosztuje on ok. 800$ co daje 580 Euro + do tego mi dojdzie cło w Niemczech 19% (110 Euro) co w sumie da prawie 700 Euro (2950 zł) :/

 

dać 3 koła za telefon z nie pewnego źródła to jednak jak by nie było dużo.

Edytowane przez slusek19
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej - HTC One Dual to będzie dobry wybór. Oprócz zalet zwykłego HTC One oraz dual sim posiada też slot na kartę pamięci co jest dużym plusem względem zwykłego One`a. Posiadam One od ponad miesiąca i mogę go gorąco polecić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

eż znalazłem tą stronę tylko wydaje mi sie to trochę podejrzane z tą gwarancją.

 

Pisałem do nich przed kupnem zwykłego Note 3 .Olej ten sklep i ten telefon( Note  3 Dual).Nie dostaniesz go tu w Polsce, a nawet Europie  za sensowną kwotę.Jak ma być dual sim to tylko HTC One Dual.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...