Skocz do zawartości

Klawiatura najlepiej mechaniczna do 350 zł :D


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez qbson29,

Recommended Posts

Witam, przymierzam się przez pewien czas do zakupu klawiatury.
Często grywam w gry komputerowe, nie wiele piszę.
Chciałbym by miała podświetlenie (niebieskie).
Przełączniki prawdopodobnie cherry mx red - a co do przełączników co myślicie o nowych klawiaturach firmy Razer miał ktoś styczność ?
 

Link to post
Share on other sites

CM Storm QuickFire TK - do wyboru Cherry MX Blue/Red/Brown (kolor podświetlenia zależny od przełączników), z tym, że klawiatura numeryczna jest połączona ze strzałkami i przyciskami typu Delete, Home itp.

 

Tesoro Durandal - Pełnowymiarowa, wszystkie cztery rodzaje przełączników lecz brak podświetlenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O bardzo ciekawa ta CM Storm QuickFire TK nie przeszkadza mi te połączenie numpada itp i tak go praktycznie nie uzywam.
Szkoda ze kolor zależy tylko od przełączników :/.

A co do ich głośności czy naprawdę klawiatury są tak głośne jak to ludzie opowiadają ? 

Tesoro Durandal bardzo ciekawa szkoda że bez podświetlenia :(.
Kurcze sam już nie wiem jeszcze dużo osób poleca corsair k90 bodajże.
 

Edytowane przez qbson29
Link to post
Share on other sites

A co do ich głośności czy naprawdę klawiatury są tak głośne jak to ludzie opowiadają ? 

 

Posiadam klawiaturę na Cherry MX Blue i powiem tak, nie chciałbym spać w pomieszczeniu gdzie ktoś pisze na takiej klawiaturze, ale poza tym nie jest to jakieś bardzo irytujące. Na dodatek inne przełączniki są trochę cichsze.

Zawsze jest opcja dokupienia garści o-ringów w celu wyciszenia :)

Edytowane przez TheEquinoxe
Link to post
Share on other sites

Sincerite jak już wspomniałem interesuje mnie podświetlenie i na pewno nie zgodzę się na czarne switch'e jak do gaming'u to na maksa :D.


A jak jest z tą podkładką pod nadgarstek naprawdę zapewnia to większą wygodę gry ?

Link to post
Share on other sites

Hmmm cięzki wybór miał, ktoś styczność z striker'em pro ?  Czy jednak bardziej zaufane CM Storm QuickFire TK ?
będe musiał jeszcze poczytać, a wy piszcie proponujcie jestem gotów na przyjęcie większej ilości propozycji.

Link to post
Share on other sites

Podłączam się pod temat i pytanie @up

 

Imho Ozone Strike Pro wygląda lepiej (i układ numerycznej dla mnie lepszy), ale CM QuickFire TK bardziej przemawia marką. Pograłem na IEM 2014 na QPad mk 85 (red switche) i się zakochałem - szkoda, że tak piekielnie droga :(

 

Trochę słabo z dostępnością mechanicznych klawiatur w Polsce :(

Link to post
Share on other sites

Co prawda to prawda kolego. Szkoda ze nie ma niebieskiego podświetlenia na red switch'ach :(.


A może jakiś nie mechanik do 200 zł czy się nie opłaca zmieniać zdania, podobno ludzie zakochują się w mechach od pierwszego wejrzenia.

Link to post
Share on other sites

jest wersja z czerwonymi ale na polskim rynku to raczej tylko czarne. Sam mam i do grania dużo lepiej, pisanie też ale ręce się męczą więc jeśli do grania tez piszesz to bym wybrał czerwone. brąz i blue mnie irytuja bo ten feedback mi tylko przeszkadza ale to moja preferencja . ; d

Link to post
Share on other sites

 

 

Wszystko zależy od preferencji użytkownika. Dla mnie np. jakiekolwiek podkładki są zbędne, a nawet ograniczają ruchy w dynamicznych grach.
 

 

Większej głupoty nie słyszałem...

Link to post
Share on other sites

CM Strom QuickFire Ultimate - w sumie to samo co TK, lecz posiada oddzielny blok numeryczny.

CM Storm Trigger-Z - do powyższej dorzuć jeszcze podkładkę pod nadgarstek i klawisze pod marka.

Corsair Vengeance K70 - MX Blue/Brown/Red, korpus z aluminium, podkładka pod nadgarstek, regulowane podświetlenie - imo najciekawsza propozycja w tym budżecie. Plus imo ładnie wygląda, ale to już subiektywna opinia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Corsair Vengeance K70 - MX Blue/Brown/Red, korpus z aluminium, podkładka pod nadgarstek, regulowane podświetlenie - imo najciekawsza propozycja w tym budżecie. Plus imo ładnie wygląda, ale to już subiektywna opinia.

 

Czy w Polskie jest ona dostępna na czymś innym niż MX Red?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...