Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość t.luk

Witaj. 

- LianLi PC-7HWX   - jakość sama w sobie, 100% aluminium.

No nie, myślałem, że padnę :D I Ty się zwiesz obiektywnym ekspertem? :D Przecież na dzień dobry tam są zapewne wentylatory (jak w każdej obudowie Lian Li i Lancool - i tak kiedyś sprawdzałem wentylatory tych marek w różnych modelach) do wymiany a szczotkowanego aluminium lepiej nie dotykać bez potrzeby więc gdzie ta jakość sama w sobie ? :D Ludzie naprawdę przestańcie pisać takie dziwne teorie bo naprawdę szkoda to w ogóle czytać...

Link to post
Share on other sites

O wentylatorach się nie wypowiem bo nie miałem z nimi styczności.

 

Lecz wykonanie w aluminium jest jak w najlepszym porządku, może i zostawia ślady po palcach ale obudowa nie jest do macania... Napewno lepsze aluminium niż plastik.

Link to post
Share on other sites

 

 

wentylatory (...) do wymiany
 

Ogólnie niemal w każdej obudowie zastosowane fabrycznie wentylatory nadają się do wymiany...

 

 

 

 

szczotkowanego aluminium lepiej nie dotykać

Może jeszcze mi powiesz, że plastik z chin jest dużo lepszym materiałem?

 

 

 

 

Ludzie naprawdę przestańcie pisać takie dziwne teorie bo naprawdę szkoda to w ogóle czytać...

Dziwne teorie powiadasz? Poczytaj swoje wpisy, może w końcu zauważysz, że plączesz się w zeznaniach... (Zalman sitko, 200R sitko[nieofiltrowany bok i top dyskwalifikuje u Ciebie te obudowy] a sam polecasz... sitko! Nie chcę nic mówić ale Antec GX500 nie ma filtrów na topie i boku... więc jak to jest?) 


 

 

Teraz bez różnicy zamówiony ARC R2  

Dobry wybór, temat uważam za zamknięty. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...