Skocz do zawartości

Asus Radeon HD 6870 oraz dyski


Recommended Posts

1. Grafika Asus Radeon HD 6870. Jest w stanie idealnym, kręcona tylko dla testów. Zakupiona w Warszawie pod koniec czerwca 2012 roku. Od tego momentu na 3 letniej gwarancji, zostało więc około 16 miesięcy. Posiadam do niej wszystkie akcesoria: płytkę ze sterownikami, przejściówki na HDMI oraz VGA, książeczkę, mostek crossfire, zaślepki, pudła. Cena: 340 + kw (do minimalnej negocjacji). Paczkę wysyłam kurierem UPS.


 

2. Dysk Seagate ST380013AS 80 GB SATA. Dysk w pełni sprawny, bez żadnych bad sectorów. Cena: 25 zł + kw. Wysyłka pocztą.


 

3. Dysk WD Caviar Blue WD1600AAJS 160GB SATA. Dysk w pełni sprawny, bez żadnych bad sectorów. Cena: 50 zł + kw. Wysyłka pocztą.


 

4. Dysk Seagate ST3250620NS 250 GB SATA. Dysk w pełni sprawny, bez żadnych bad sectorów. Cena: 50 zł + kw. Wysyłka pocztą.


 

5. Dysk WD Caviar WD3200JS 320 GB SATA. Dysk w pełni sprawny, bez żadnych bad sectorów. Cena: 60 zł + kw. Wysyłka pocztą.


 

Wszystkie dyski mają 7 dniową gwarancję. Każdy dysk przeszedł Error Scan w HD Tune. Cena jest do lekkiej negocjacji. Wysyłam dyski listem poleconym priorytetowym w kopercie bąbelkowej. Możliwy odbiór w Warszawie. Możliwe także allegro, ale trzeba brać pod uwagę lekki prowizję. Zainteresowanych zapraszam na PW. Pozdrawiam.

@Co do wiarygodności, mam kilka plusów za transakcje na PCLabie, zapraszam pod ten link.

Edytowane przez bolu1991
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...