Skocz do zawartości

Porada.Co kupić teraz do kompa :) dylematy i kilka pytań


Recommended Posts

Pamiętaj, że jak coś ma dobrą jakość dźwięku w muzyce/filmach to w grach będzie podobnie. I lepiej mieć kartę wysokiej jakości nawet bez EAX

A to chyba nie do końca prawda. Słyszałem, że takie E-MU, bardzo dobre w muzyce, nie sprawuje się najlepiej w grach. W grach chyba bardziej od jakości dźwięku liczy się pozycjonowanie.

Link to post
Share on other sites

czlowieku opanuj sie nie wydaj na dzwiekowke wiecej niz 2xx zl to i tak nic nie daje - kazdy dodatkowy grosz lepiej wsadzic w doinwestowanie w glosniki czy lepsze sluchawki

 

Miałem np. Audigy 2ZS Gold i X-fi extreme music Gold. Rożnica między nimi była minimalna (music miał trochę lepszy bas). Gdy kupowałem microlab solo7c miałem audigy 2zs, po zmianie na auzentecha prelude przeżyłem szok, że może być taka różnica przy zmianie dźwiękówki (i to z nie takiej kiepskiej, bo z Audigy 2zs).

 

To, że ty nie czujesz różnicy to nie znaczy, że ktoś inny jej nie odczuje. Fakt, że najpierw należy kupić dobre głośniki/słuchawki, ale jak już się takie ma to warto zainwestować w dobrą dźwiękówkę.

Link to post
Share on other sites

czlowieku opanuj sie nie wydaj na dzwiekowke wiecej niz 2xx zl to i tak nic nie daje - kazdy dodatkowy grosz lepiej wsadzic w doinwestowanie w glosniki czy lepsze sluchawki

 

Miałem np. Audigy 2ZS Gold i X-fi extreme music Gold. Rożnica między nimi była minimalna (music miał trochę lepszy bas). Gdy kupowałem microlab solo7c miałem audigy 2zs, po zmianie na auzentecha prelude przeżyłem szok, że może być taka różnica przy zmianie dźwiękówki (i to z nie takiej kiepskiej, bo z Audigy 2zs).

 

To, że ty nie czujesz różnicy to nie znaczy, że ktoś inny jej nie odczuje. Fakt, że najpierw należy kupić dobre głośniki/słuchawki, ale jak już się takie ma to warto zainwestować w dobrą dźwiękówkę.

No i ja jestem tego samego zdania co kolega lopez ... Owszem każdy słyszy co innego, również widzi co innego. Dla mnie te karty, takie rozumowanie to audio voodoo i ostra autosugestia ... Z czym to ma w ogóle pracować ? Microlab ? I karta 3x droższa od samych głośników ?! Kiedyś je kupiłem jak kosztowały 300 zł i zs2 to max co do nich można dokupić ... No i karty studyjne esi to nieporozumienie do filmów i gier ... Wracając do tematu: JA POLECAM XONARA DX będzię grało rewelecyjnie i nie ma sensu wymyślać. Jak chcesz się przekonać to testuj ...

Link to post
Share on other sites

nick

gdybys nie kupowal auzentecha a pieniadze wsadzil w jeszcze lepsze glosniki przezylbys jeszcze wiekszy szok niz na auzentechu z solo

Ja tę kartę kupiłem za 420zł z ponad roczną gwarancją ;) więc się bardzo opłacało, zakupu nie żałuję, bo dźwięk jest teraz jeszcze lepszy :hahaha:

 

Microlab ? I karta 3x droższa od samych głośników ?! Kiedyś je kupiłem jak kosztowały 300 zł i zs2 to max co do nich można dokupić ...

Ja za solo 7c dałem 490zł, teraz kosztuje jeszcze więcej :P Za kartę dałem 420zł, razem to naprawdę fajny zestaw :hahaha: Na audigy 2zs grają fajnie, ale to na auzentechu dają czadu ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...