Skocz do zawartości

Tablet graficzny dla początkującego


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Xarix,

Recommended Posts

Jakiś czas temu zainteresował mnie temat tabletów graficznych. Chciałbym, aby nie był on używany. Wolałbym wydać do 200zł, ewentualnie 250zł, więc jeśli znajdzie się urządzenie warte dopłacanie, to nie wykluczam takiej opcji.
Pogrzebałem trochę wokół tej sprawy i dowiedziałem się, że najprawdopodobniej najlepszym wyborem wśród takiego sprzętu będzie produkt firmy Wacom. Znalazłem tablet o nazwie Bamboo3 Pen i myślę, że byłby odpowiedni. Jednak po wyszukaniu go na stronach wielu sklepów, wszędzie okazywał się być niedostępny, mimo zachęcającej ceny ok. 220zł ;) Wtedy zacząłem się zastanawiać, co powinienem wybrać, ponieważ oferta tej firmy jest szeroka i nie mogę znaleźć tak rozbudowanych opinii i opisów dotyczących reszty z nich.
Tutaj mam prośbę do Was, abyście pomogli w tym trudnym wyborze :)

 

Czyli podsumowując: Maksymalna cena: 250zł
Stan: Nowy
Preferowana firma: Wacom
Dla: Początkującego

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jeśli ma to być nówka to odpuść sobie Bamboo 3 (C w kodzie) chyba , że masz okazję dostać go sporo taniej. Został on zastąpiony przez Intous'a Pen (C ) . W specyfikacji dokładnie to samo ale osoby , które miały okazje pracować i na tym i uważają , że praca na nowszym jest bardziej komfortowa. Także niby 20zł ponad budżet ale moim zdaniem warto. Wyżej są już tylko profesjonalne Intous'y (P). Dodatkowo na płytce dostaniesz program Corel Painter Lite ;)

 

Wacom Intuos Pen

Wacom Intuos Pen - to samo ale prosto od polskiego dystrybutora Wacoma

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...