Skocz do zawartości

Klawiatura - ok. 80-100 zł


Recommended Posts

Witam. Poszukuję klawiatury tak jak w tytule do 80-100 zł. Szczerze to preferuje bardziej klasyczne kształty bez żadnych gamingowych bajerów typu makra etc. Obecnie posiadam Nateca Zander bez podświetlenia i użytkowało mi się ją do tej pory bardzo dobrze gdyby nie błyszcząca obudowa i nie działające klawisze z x c v m , . i prawy ctrl. Klawiatura potrzebna głównie do korzystania z internetu i codziennej pracy, ale także do grania w GTA IV, BF3 czy CS:GO. Na oku miałem Gigabyte Force K7 no ale cena 150 zł więc musiałem zrezygnować. Fajnie by było gdyby miała niski profil coś tego typu jak ten Gigabyte lub ten Natec. Ewentualne podświetlenie również mile widziane :)

Link to post
Share on other sites

Proponuję klawkę od a4tech'a - posiadam ją coś około roku, nie mogę narzekać. Płaski skok, cienka o stonowanej kolorystyce, 2 porty USB po bokach, bez zbędnych wodotrysków czy udziwnień: http://www.morele.net/klawiatura-a4-tech-x-slim-kv-300h-334477/

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP

Dodam od siebie, że też poszukuję klawiatury w tym budżecie i biorę pod uwagę Zalman'a ZM-K400G i Natec Genesis RX66, niestety nie mają one niskiego profilu klawiszy i są bardziej przystosowane do gier.

Ciężko wybrać klawiaturę z podświetleniem, fajnym designem i niskim skokiem w tej cenie ;/

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że przesiadałem się na nią z prawie 3 razy droższej Logitech K800 (podświetlana + bezprzewodowa). Cieszyłem się z tych bajerów, jednak ostatecznie była cały czas podpięta przez USB, a nawet w nocy nie zauważałem braku podświetlenia jeśli było wyłączone (przyzwyczajenie do ułożenia klawiszy).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...