Skocz do zawartości

Ati Radeon HD6870 czy coś innego? Dylemat


Recommended Posts

heh no pewnie nie, tylko juz wspominane bylo o tej 570'tce i chyba za stara konstrukcja+to chlodzenie pozostawia wiele do zyczenia ;)

nie ma czegoś takiego jak stara konstrukcja w przypadku tej karty , DX11 i wysoka wydajność w tselacji oraz w nowych grach na  + , na - moga być temperatury i pobór prądu,

 

co do chłodzenia to nie przesadzajmy że jest bardzo głośne , zawsze można w msi afterburner zmniejszyc obroty wentylatora 

Edytowane przez Hunter18
Link to post
Share on other sites

bOOONK wybierz coś w końcu bo będziemy to ciągnąć w nieskończoność :) GTX 570,GTX 660 czy 7870 o którym wspominałeś. Ja próbowałbym z tą 600 tam masz 2gb vRAM, shadowplay (nie ma w 570) mniej się grzeje od 570, mniej prądożerna i jest ciszej :) 7870 już troszkę więcej kosztuje ale jak dasz radę zmieścić w budżet to masz wojnę 7870 vs GTX660. radki dobrze się kręcą, tress FX, mantle :)

Link to post
Share on other sites

Weź tą 570 i będziesz miał spokój na dłużej. Zmieścisz się w budżecie bez dokładania a zyskasz więcej niż chciałeś.

Sam żałuję że kiedy szukałem karty to nie było takiej promocji.

Link to post
Share on other sites

dokładnie tego GF 570GTX można podkręcić i mamy prawie poziom GF 580GTX , do najnowszych gier spokojnie starczy nic wydajniejszego w tej cenie nie znajdziesz ,

 

 

sam szukam karty do 500zł i na 90% kupuję tego MSI http://proline.pl/?p=MSI+VGA+GTX570+03

 

Radeony 7850 używki chodzą w cenie +500zł , a tu masz nówkę na rocznej gwarancji w najlepszym sklepie komputerowym w Polsce to też trzeba pamiętać :) oni w kulki nie lecą . Kiedyś przekręciłem MSI GF 560TI hawk i po miesiącu wymienili mi na nową :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

dokładnie tego GF 570GTX można podkręcić i mamy prawie poziom GF 580GTX

 

Każdą kartę można podkręcić. Nigdzie nie masz zagwarantowane, że trafisz na egzemplarz, który będzie się dobrze kręcił, a chłodzenie tych kart pozostawia wiele do życzenia, więc z OC raczej szału nie będzie. 

Link to post
Share on other sites

Każdą kartę można podkręcić. Nigdzie nie masz zagwarantowane, że trafisz na egzemplarz, który będzie się dobrze kręcił, a chłodzenie tych kart pozostawia wiele do życzenia, więc z OC raczej szału nie będzie. 

wiem że chłodzenie nie jest super , 1 mały wentylator , ale ogólnie karta ma dobrze rozbudowany system radiatorów również na sekcji zasilania :) nie jestem też fanem mocnego OC , o temp się nie martwię bo mam dobrze wentylowaną obudowę :)

 

Silentium PC gladius 800 + kilka porządnych wentylatorów 

Link to post
Share on other sites

Taaaa.

 

GTX 570 ma taki zapas mocy, że nie potrzebuje OC...Mi się zdarza przyciąć detale na 780-tce po OC, ale 570-tki podkręcać nie trzeba...

Link to post
Share on other sites

 

 

Taaaa. GTX 570 ma taki zapas mocy, że nie potrzebuje OC...Mi się zdarza przyciąć detale na 780-tce po OC, ale 570-tki podkręcać nie trzeba...

Wszystko zależy od użytkownika.

Autor raczej nie liczył na 4k w ultra detalach w każdej grze zakładając budżet 400zł!!

Poza tym jaki jest sens porównywać 570kę do 780ki?

Będzie z niej zadowolony.

Link to post
Share on other sites

No niestety poszła już ta 660ti wcale się nie dziwię sam bym brał to świetna karta, teraz pozostają Ci GTX660 które widać już nawet w przedziale 500-600zł powodzenia w łowach.

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Na allegro gosc wystawil tez za 560zl juz z przesylka gigabyte 7870, tylko tez zobaczcie ile odchodzimy od ceny poczatkowej. Bo jezeli za ~420 moge miec 570/r7 260x to czy warto to 140 dodac i miec 7870 :0 znowu krecimy sie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...