Skocz do zawartości

Wybór smartfona z średniej półki cenowej


Recommended Posts

Witam.

 

Przedłużam umowę w plusie:

 

Proponowane telefony to :

 

Sony Xperia M

Nokia Lumia 520

Sony Xperia E

Samsung Galaxy Young

LG Swift L5 II

Samsung Galaxy Trend Plus

Samsung GalaxyCore

Nokia Lumia 625 LTE

 

Prosił bym o wypisanie wszyskich zalet i was tych telefonów.

 

Od razu mówię że Lumia mnie nie przekonuję ale zniosę i to.

Link to post
Share on other sites

Na tej liście są tylko dwa dobre telefony 

 

Xperia M

Nokia Lumia 625 LTE

 

 

Skoro nie trawisz Lumii to brałbym Xperię M. Wcale nie odstaje specyfikacją od tej Lumii. Moim zdaniem Xperia M będzie lepszym wyborem.

 

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

NIe do końca - pewnie nie dostanie aktualizacji do najnowszych wersji Androida, będzie sie z czasem zamulać.

 

Plus chyba nie ma Samsung Ativ S w ofercie - ja bym zrobił tak - wziął bym ofertę bez telefonu i na raty kupił Samsunga Ativ S - jest lepszy od Lumi 625.

Link to post
Share on other sites

 

 

wziął bym ofertę bez telefonu i na raty kupił Samsunga Ativ S - jest lepszy od Lumi 625.
Bez sensu, przepłacasz 2x za telefon i nadal masz cyrograf z operatorem. IMO najlepszą  opcją jest oferta na kartę/umowa na czas nieokreślony w ofertach nju mobile, play formula mini max itp i kupno telefonu na allegro, prawie nowe modele chodzą po ok. 600-650zł a ratalnie w sumie wyjdzie pewnie z 1200zł
Link to post
Share on other sites

Nie do końca jest to prawda - jak bierzesz sam abonament to mozesz dostać więcej - lub zamiast płacić np. 60 zł za to samo placisz np. 20 zł. Wiele zalezy od porównania ofert abonamentowych z ofertami na kartę - najcześciej jest tak, ze oferty abonamentowe sa lepsze niż na kartę.

Link to post
Share on other sites

Byłem w plusie i pytałem czy coś taniej nie dałoby rady lub jakiegoś innego smartfona. Teraz proponują mi Samsung galaxy Ace 3 LTE lub Xperia M. nie mam pojęcia który wybrać

Edytowane przez Sezam
Link to post
Share on other sites

Hmm ciężki wybór. Oba urządzenia są prawie identyczne. Ace 3 ma nowszego anndroida, więcej wbudowanej pamięci a xperia M ma lepszy procesor, nieco lepszy ekran i barerię. Niezależnie, który wybierzesz to będziesz zadowolony. A co wybierzesz to sam zdecyduj ;)

Link to post
Share on other sites

OK wziąłem Xperie M i teraz mam pytanie. Czy jeżeli mam jeszcze do wykorzystanie 4 zasilenia ze starej umowy a podpisze nową. to czy te stare zasilenia mi się anulują czy musze je wykorzystać zeby aktywowac tą nową umowę?

Edytowane przez Sezam
Link to post
Share on other sites

OK wziąłem Xperie M i teraz mam pytanie. Czy jeżeli mam jeszcze do wykorzystanie 4 zasilenia ze starej umowy a podpisze nową. to czy te stare zasilenia mi się anulują czy musze je wykorzystać zeby aktywowac tą nową umowę?

Zostają te zasilenia:) pozdrawiam:)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...