Skocz do zawartości

WinPC Defender - jak to wyłączyć?


Recommended Posts

To gó**o ciągle otwiera mi jakieś aktualizacje, skany systemu i alerty. Nie idzie tego nijak wyłączyć, nie ma procesu do zakończenia przec Ctrl+Alt+Delete. Żeby odznaczyć w programie opcję "Start with windows" trzeba mieć pełną wersję. Prosze o pomoc bo doprowadza mnie ten shit do szału

Link to post
Share on other sites

Witam

Sporo ludzi marudzi na "Defendera" i nie wiem czemu, masz zakładke "Tools" i jest tam wszystko co powinno być. Jedyny problem to aktualizacja ale i na to jest rada :

http://www.microsoft.com/security/portal/ADL.aspx

Kilka sekund i po sprawie, jeżeli go nie znosisz to po co instalowałeś ?

 

P.S. MSASCui.exe (proces)

 

Link to post
Share on other sites

Witam

Sporo ludzi marudzi na "Defendera" i nie wiem czemu, masz zakładke "Tools" i jest tam wszystko co powinno być. Jedyny problem to aktualizacja ale i na to jest rada :

http://www.microsoft.com/security/portal/ADL.aspx

Kilka sekund i po sprawie, jeżeli go nie znosisz to po co instalowałeś ?

 

P.S. MSASCui.exe (proces)

 

Po 1 - nie instalowałem microsoft sam "dba" o swoich klientów.

Po 2 - Marudze bo co 3 minut wyskakują mi aktualizacje i inne dzikie węże skutecznie przerywając prace na kompie

Link to post
Share on other sites

A moze masz po prostu piracki system

Ja też myślałem że ma "Defendera" Microsoftu a rozwiązanie jest w temacie :P:P:P

 

Ten link który ci dałem załatwi sprawe :P

 

No i jeszcze jedno, czy jesteś pewien że sam tego nie instalowałeś ? (Microsoft by ci zainstalował "Defendera' a nie "WinPC Defendera").

 

Link to post
Share on other sites

Mam to samo od jakiejś godziny. Chyba zaraz się rozpłaczę :? Podobnież winPC defender to jakieś jedno wielkie oszustwo i zgadzam się z tym w 100%, bo surfowałam sobie po necie, aż tu nagle wyświetla mi się defender. Przecież tego nie było!!! Właśnie instaluję sobie ten program podany, przez osobę gdzieś powyżej, a mianowicie remover for winPC defender. Jak nie zadziała to chyba wyrzucę kompa. Masakra! Nie wiem czy dobrze zrobię bo na tej stronie jest niedbale wytłumaczone, ale spróbuję!

 

Ten Spyware doctor coś mi tam wyszukał, ale, żeby to usunąć trzeba zakupić licencję.

Niech mi ktoś pomoże.! Jak mam usunąć tego oszusta! Ciągle wyświetla mi prośbę o aktualizację i inne głupoty. Spowalnia mi kompa. Teraz też! :oops: :D

Link to post
Share on other sites

Na szczęście udało mi się odinstalować to coś... :D Jestem prze szczęśliwa. A mianowicie użyłam darmowego programu o nazwie Malwerbytes' Anti-Malwer, który przeszukał mi kompa i usunął WinPC defendera. Uff.. Uratowałam komputer.

Ostrzegam wszystkich. To podobno skonstruowany przez rosyjskich hakerów wirus, który udaje oryginalny program antywirusowy. Wygląda tak samo, tylko ciągle "krzyczy" aby zakupić licencje za ileś tam dolarów. Oczywiście wcale nie chroni... Masakra...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...