Skocz do zawartości

Drukarka tania w eksploatacji do 350 zł


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

up: tu z tuszami masz racje. I część ludzi kupuje do niej zamienniki. Mi facet w komputroniku powiedział, żeby tego nie robić, bo nie wszystkie widzi. I miał racje. Później i tak kupowałem oryginały.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Brother to dobra marka, bardzo mocno wybijająca się na naszym rynku, ale niestety jest bardzo wrażliwa na zamienniki. Jeśli myślisz o używaniu zamienników to szukaj drukarki, która będzie miała głowicę drukującą wraz z tuszem.

Dlatego nie kupuje się zamienników z allegro po 5zł, tylko markowe polskie zamienniki np. blackpoint, które gwarantują prace tuszy do wyczerpania wkładu, oraz w wypadku uszkodzenia drukarki, naprawiają ją na swój koszt, wystarczy zachować paragon ( znam z autopsji)

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Skoro mało drukuję, to nie wiem czy atramentówka będzie dobrym wyborem. Jak HP to może P1102, tonery ma na 1600 stron za niecałe 90zł np od dobretonery, a jak do domowego użytku przy sporadycznym drukowaniu to starczy nawet na kilka lat. W atramentówce mogą być problemy zasychającym tuszem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wspomniane wyżej epsony serii L to jedna z najtańszych opcji jeśli chodzi o eksploatację a cena 1000 zł to troszkę przesadnie Andrzej-ekotoner.pl napisał ale w 350 zł raczej się nie zmieścisz. Tu np masz urządzenie za 699 zł http://www.sferis.pl/p/378814-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-l365-z-systemem-stalego-zasilania-w-atrament-its-c11ce54401.html

Jeśli nie zależy Ci na kolorze to śmiało możesz wziąć tego Brothera DCP-1512, nie ma problemu z dostępnością zamienników w przyzwoitych i musisz wziąć pod uwagę, że po wydrukowaniu 10 tys stron to trzeba wymienić bęben

Z atramentówek to zobacz sobie jeszcze Brothera J100, tanie zamienniki gdzie czarny ma ok 60 ml

Link to post
Share on other sites
  • adivxv zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...