Skocz do zawartości

Nowy komputer Artefakty [AMD Sapphire R9 280X Toxic]


Recommended Posts

Sterowniki byly przeinstalowane ale to nic nie dalo.

 

Czytalem na temat programu ktory oferuje Sapphire do podkrécania I takze zmiany taktowania co ponoc pomaga ale uwazam ze jesli kupilem karte graficzna podkrecona przez producenta to powinna ona dzialac bez mojej ingerencji takze karta zostala odeslana czekam tylko na odpowiedz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Napisano (edytowane)

Żeby nie zaśmiecać to tylko odświeżę temat.

 

Po wielu próbach pisania do tych ćwoków dopiero co zostały mi zwrócone ciężko zarobione pieniądze za sprzedany wadliwy egzemplarz karty graficznej.

 

Nie rozmieniając się na drobne prosto z mostu potrzebuję nowej.

 

Co polecacie do mojego sprzętu na ten moment ?

 

Myślałem nad GF Tit black ale możliwe że komputer nie będzie wykorzystywał w pełni mocy grafiki tak samo jak w przypadku "mojej byłej" nie znam się nadzwyczajniej w świecie więc co o tym myślicie ?

 

 

PS: Chciałbym żeby grafika ta wpełni rozpier***lała wszystkie gry w sensie max detale taki jest cel. Dzoękuję.

Edytowane przez noway
Link to post
Share on other sites

GF Titan black- kompletnie nie opłacalna karta, dla idi.... entuzjastów z cholernie grubym portfelem. W jego cenie zmieniłbyś platformę na intela oraz kupił gtx 780, co razem było by zdecydowanie wydajniejsze w grach niż titan black z twoją platformą.

Tobie spokojnie wystarczy coś pokroju gtx 770. Jest to karta minimalnie wydajniejsza od r9-280x aczkolwiek trochę niezbyt opłacalna bo nie adekwatnie droższa.

Mimo wszystko, dobrym wyborem byłby jakiś radeon, ze względu na mantle, które może w przyszłości dać kopa przy tym procesorze. Akurat ten r9-280x wydaje się być rozsądnym maksimum do tego zestawu, chociaż możesz spróbować z Sapphire r9-290 tri-x. Jest to jedna z najlepszych 290 pod względem kultury pracy zachowanej przy dużej efektywności chłodzenia.

 

Chciałbym żeby grafika ta wpełni rozpier***lała wszystkie gry w sensie max detale taki jest cel. Dzoękuję.

Zapomnij, dzisiaj nie ma pojedynczej karty z takimi możliwościami. Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Wiec maximum tego co mogę do niego włożyć i żeby w pełni wykorzystywało potencjał całego sprzętu jest Sapphire R9-290 TRI-X definitywnie i ostatecznie ?

 

Czy jakbym zmienił AMD na INTEL`a oczywiście razem z podkłądką (już zerkałem na Asus Maximus 6 i Intel I5 albo i7 nie wiem który lepszy do gier) to miałbym większe pole do manewru w wyborze kart graficznych ? i czy to by podniosło wydajność sprzętu ?

 

 

PS: Jako monitora używam Telewizora 42 i dosyć dużej rozdzielczości (1920-1080) czy to wpływa jakoś na grafikę ?

Edytowane przez noway
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...