Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję myszki do zastosowania 50% gry ( RTS, FPS, MMO ), 50% aplikacje użytkowe, przeglądanie internetu, lekka edycja video.

 

Cena: W zależności od jakości produktu jestem w stanie wydać między 60-200 ( lub nieco więcej jeśli będzie naprawde trzeba ).

 

Grip: Używam finger i claw gripu.

 

Klawisze: Potrzebuję minimum 2 programowalnych klawiszy bocznych myszy, mile widziane 4 lub więcej.

 

Scroll: Bardzo zależy mi na solidnym scrollu, poprzednio używałem Logitecha M705 w którym niezwykle ceniłem mechanicznego scrolla. Ważna jest również możliwość używania scrolla jako trzeciego klawisza myszki bez używania większej siły do klikania.

 

Kabel / bezprzewodowa: Obojętnie

 

Zastosowane materiały: Preferuję materiały wysokiej jakości, solidne wykonanie.

 

Laser/optyczna: Obojętnie

 

Zastosowane DPI: poszukuję czegoś oferującego 2500-3000 DPI

 

Stan: Nowa

 

Powód poszukiwań: Niestety po kilku latach scroll w moim M705 nie reaguje należycie na polecenia, opuszcza kroki i samoistnie cofa się. Trzeci klawisz myszy pod scrollem również nie zawsze już ,,chwyta,,.

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o grip to używam raczej finger > claw.

 

Ten SteelSeries Sensei wydaje się być bardzo ciekawą opcją. Co do Roccat`a, miesiąc temu oddałem do ich serwisu myszkę Roccat Kova plus, trzeci klawisz myszy nie zawsze kontaktował, do dziś dnia serwis nie dał ani słowa znaku i obsługa serwisowa wydaje się być niepoważna. Sama myszka (poza wadą) działała nad wyraz dobrze, sensor był precyzyjny a klawisze ułożone w odpowiednich miejscach.

Link to post
Share on other sites

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-bloody-v8.bhtml#opinie

 

 

Ja mam myszkę bloody ale V3 a v8 to najnowsza.Bardzo dobra myszka możesz zmieniać dpi kiedy chcesz bez wylaczania gry,kabel ma oplot itd

Używam bloody v5 i jestem zachwycony. Nie wiedziałem, że za tak pieniądze trafię tak solidnie wykonaną myszkę. 

Link to post
Share on other sites

Jeszcze kilka pytań.

Czy sensor Avago ADNS-A9500 to dobry sensor?

 

Z myszek :

- Steelseries sensei RAW (lub COD BO II)

- R.A.T 3

 

Która spisuje się lepiej ?

 

Pozdrawiam

A9500 to najlepszy sensor laserowy.

Sensei będzie dobrym wyborem jeśli ci odpowiada, ale o rat radze zapomnieć.

A może Logitech G9X ?

Edytowane przez Reveq
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...