Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kończy się umowa moim rodzicom i chcą zmienić telefon 

oferta mix do wyboru :D

HTC Desire 300

Huawei Ascend G526 LTE 

LG Swift L7 II

Nokia Lumia 625 LTE 

Samsung Galaxy Core Plus

Samsung Galaxy Ace 3 LTE 

Moim zdaniem najlepszy będzie ace 3 co wy na to :D 

telefon będzie służył w pracy:) 

nie raz spadnie i wgl :D

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Lumia - i tylko Lumia :

 

Osobom, które będą dzwonić, są starsze, nie są "gimbusami" wrzucajacymi "słt focie na fejsa" - na 100% nie bedą wgrywac ROM'ów, kombinować - Wy polecacie telefon, który po dwóch miesiącach sie zamuli, będzie sie zacinał. Telefon, ktory ma całą masę ikonek, opcji - i jest dośc tródny do ogarnięcia? I osoby takie nie wykorzystają 90% mozliwości systemu? 

 

Windows Phone 8 - ma ta zaletę że jest PROSTY, kafle są proste i łatwe w obsłudze, WP8 jest szybki, więc osoby nie będą nażekać na powolność telefonu. Do tego nawigacja też się przyda.

 

Zwłaszcza dla starszych, nie "kombinujacych" osób - które głównie dzwonią Lumia z WP8 jest idealna.

Link to post
Share on other sites

Hehe a co. Ludzie wykorzystają WP8 w stu procentach taa ?? Dobre jajca... Po za tym moja matka dostała galaxy S 4 Mini w abonamencie i już po paru minutach wiedziała co i jak pomimo, że nie miała wcześniej kontaktu z smartfonami. a z muleniem androida : od wersji 4.3 ten problem znikł ze względu na nowy system zarządzania pamięcią. Ze wgrywaniem ROM'u to też bzdury. Jakoś dziesiątki milionów ludzi kupuje urządzenia z andeoidem i nie mają potrzeby wgrywać cystom ROM'ów... Czasy gdzie android mulił już dawno minęły panie Ravir.

 

 

Wracając do tematu

 

 

A nie lepiej kupić jakiegoś pancerniaka skoro będzie używany w pracy ? Ja mam Xcovera 2 od samsunga i zapłaciłem za niego śmieszne pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Mixtape

Galaxy Ace 3 Lte ponoć lubi zmulić przez to, że ma jakiegoś nowego Touchwiza wgranego... a ma przecież 2 rdzenie krait i adreno 305 :P

Do niego chyba nie ma aktualizacji :P

 

Co do spdania telefonu..... powodzenia życzę...

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

 

 

A nie lepiej kupić jakiegoś pancerniaka skoro będzie używany w pracy ? Ja mam Xcovera 2 od samsunga i zapłaciłem za niego śmieszne pieniądze.
hmmm era smartphon'ów :D wdarła się wszędzie:) pracuje w Niemczech i  kobieta w kwiecie wieku 69 lat okulary śmiga smartphone jak miło :).


Lg wpadł w oko z tym nie wygrasz różnicy chyba tak wielkiej nie będzie;) czy mam przekonywać na aca 3 :D :D 

Co do wp8 dla mnie na początku ten system był mało intuicyjny, fakt faktem idzie się do wszystkiego przyzwyczaić :D Na fonie nie będzie tysiąca gier i tym podobnych także o andka się nie boje.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...