Skocz do zawartości

Lark z Faktem- promocja na nawigacje


Recommended Posts

Na to forum, zostałem skierowany z forum tematycznego dla miłośników Hondy Civic :P

 

Sądzę, że tutaj ktoś poradzi i odpowie na moje pytanie.

 

Od 10 czerwca Fakt i producent Nawigacji wspólnie organizują promocję, gdzie po zebraniu 7 będzie można odebrać Nawigację Lark Free Bird 50.1 w cenie 249zł.

 

Odsyłam zainteresowanych do publikacji prasowej, która zainspirowała mnie do pytania ->

http://www.telix.pl/artykul/nawigacja-g ... 34724.html

 

 

Jak sądzicie? Czy promocja jest warta uwagi i opłaca się angażować, by kupić taniej ten model?

Link to post
Share on other sites

Od 10 czerwca Fakt i producent Nawigacji wspólnie organizują promocję, gdzie po zebraniu 7 będzie można odebrać Nawigację Lark Free Bird 50.1 w cenie 249zł.

Bez sensu. Nowszy model 50.2 można dostać za ok. 300zł bez konieczności kupowania jakiegoś brukowca.

Link to post
Share on other sites

Sam sprzęt Larka jest dobry. Zaliczyli co prawda chyba rok temu jedną wpadkę z niektórymi modelami GPS (numeracja tygodni się im przekręciła :menda: )

Nowe nawigacje Larka umożliwiają uruchomienie zewnętrznego oprogramowania np. Auto Mapy bezpośrednio z poziomu menu GPS'a więc nie trzeba się bawić w odblokowywanie.

 

Co do samej promocji: żadna z niej promocja. Tyle ten model kosztuje.

Link to post
Share on other sites

Zrobię mały offtop, ale trudno: mam nawigację Larka z mapą Polski, a potrzebuję wgrać mapę Europy, jak to zrobić?

Możesz kupić Mapę Map, jest wersja z głównymi drogami Europy i po prostu zainstalować. Lark z tego co wiem wykorzystuje właśnie Mapę Map.

 

Drugi sposób, lepszy ofc. : odblokować nawigację, jak to zrobić możesz wyszukać na forach np. www.my-navia.pl. Potem można już zainstalować dowolny soft nawigujący czyli np. najpopularniejszą u nas AutoMapę.

Link to post
Share on other sites

Od 10 czerwca Fakt i producent Nawigacji wspólnie organizują promocję, gdzie po zebraniu 7 będzie można odebrać Nawigację Lark Free Bird 50.1 w cenie 249zł.

Bez sensu. Nowszy model 50.2 można dostać za ok. 300zł bez konieczności kupowania jakiegoś brukowca.

 

A gdzie dokładnie? Wiesz, w niektóre oferty na allegro ciężko mi uwierzyć...sprzedawanie na granicy kosztów jest mało wiarygodne.

Link to post
Share on other sites

A gdzie dokładnie? Wiesz, w niektóre oferty na allegro ciężko mi uwierzyć...sprzedawanie na granicy kosztów jest mało wiarygodne.

Na Allegro ceny modelu 50.2 rozpoczynają się od 300zł (+przesyłka ofc). Oferty od sprzedawców którzy bynajmniej nie wyglądają na drobnych naciągaczy (grubych też nie ;) )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...