Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

No to teraz Orthos załącz i tak z godzinkę potrzymaj i wtedy się pochwal czy te 4.02 będzie stabilne.

Nie widzę powodu dla którego miałby być nie stabilny. Ja tego procka spokojnie na 4120MHz (o ile się nie mylę to było w tych granicach), wszystko ładnie i stabilnie przez godzinkę chodziło :wariat:

Może i napięcie dla niego było troszkę za wysokie ale dawał rade :P

Link to post
Share on other sites

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1195776

Wiem, wiem niestabilne :menda: Ale nie mam czasu szukać ustawień, bo procek tylko do benchmarkowania jest :D A to jest jak na razie max na powietrzu i tej płycie głównej. Zabawa z napięciami i wyłączenie dwóch rdzeni może dałaby jeszcze trochę MHz, ale czekam na dostawę suchego lodu to wtedy pochwalę się większym wynikiem :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nie widzę powodu dla którego miałby być nie stabilny

Jeśli sprawdzasz stabilność przez godzinne siedzenie na necie albo granie to gratuluję. Być może Orthos wywaliłby błąd po kilku sek :>
Tak, obciążałem go gadu-gadu :D
Link to post
Share on other sites

No to i ja się pochwale:) Intel Core 2 Duo E7300 2.66@4.02GHz FOTKA Z OC

 

 

Nie widzę powodu dla którego miałby być nie stabilny

Jeśli sprawdzasz stabilność przez godzinne siedzenie na necie albo granie to gratuluję. Być może Orthos wywaliłby błąd po kilku sek :>
Tak, obciążałem go gadu-gadu :rotfl:

Właśnie dlatego twój O/C jest nie wiarygodny,bynajmniej dla mnie.

Jeżeli chcesz chwalić się wynikiem twojego overclockingu to pokaż tu wszystkim że on jest stabilny chociaż by Orthos-em te 40 minut i wystarczy że twój O/C jest wiarygodny i że sprzęt pracuje stabilnie,a nie pokarzesz że masz Overclocking w CPU-Z.

To nic nie udawania.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz chwalić się wynikiem twojego overclockingu to pokaż tu wszystkim że on jest stabilny chociaż by Orthos-em te 40 minut i wystarczy że twój O/C jest wiarygodny i że sprzęt pracuje stabilnie,a nie pokarzesz że masz Overclocking w CPU-Z

Dokładnie. Już pisaliśmy o tym setki razy ale dla niektórych stabilny proc to jak mu BSOD nie wyskoczy podczas siedzenia na necie :rotfl:

 

Uzyskać wysoką stabilność procesora to nie żaden wyczyn. Utrzymać stabilność to już coś. Ja np. na mojej płycie nie mogę zrobić stabilnego 3.7~3.8 przy w miarę niskim napięciu. Za to 4.2 wycisnąłem żeby zrobić sreena w CPU-Z :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Postanowiłem zamieścić wynik mojego Q6600 G0. Myślałem że do 4GHz pójdzie a się okazało że ma swoje lata :o Próbowałem nawet na napięciu 1,5V i nic z tego.

Oto link do dowodu zbrodni :)http://img208.imageshack.us/f/img208/5075/screenmz.jpg

 

Pozdrawiam

 

PS: Mam nadzieję że screen do zatwierdzenia jest poprawny

 

I jeszcze dodam link do CPU-Z validator -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1208212

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...