Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne do ~ 550 zł


Recommended Posts

Witam!

 

Zwracam się do was z prośbą o wybór urządzenia wielofunkcyjnego do w/w ceny. Urządzenie będzie wykorzystywane w małej firmie, jak również czasem do zastosowań typowo domowych. Jednym z decydujących czynników będzie koszt zakupu oryginalnych tuszy.

 

Rzuciłem okiem na kilka wcześniejszych tematów i z tego co się dowiedziałem to całkiem dobrym wyjściem są kombajny HP z serii Ink Advantage. Wstępnie wybrałem dwa urządzenia:

 

HP DeskJet Ink Advantage 6525HP DeskJet Ink Advantage 4625

 

Z tego co widzę główną różnicą między tymi urządzeniami jest obecność faxu w 4625 (który w sumie mógłby się przydać, chociaż nie jest konieczny) i prędkość druku (na korzyść 6525).

 

Niestety nie wiem jak wygląda kwestia jakości druku w w/w drukarkach.

 

Co więc sądzicie o proponowanych drukarkach? A może czy jest jakaś alternatywa do nich (może jakiś Brother)?

 

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.

 

Pozdrawiam

Kopeć

Link to post
Share on other sites
Jednym z decydujących czynników będzie koszt zakupu oryginalnych tuszy.

Za orginalne tusze do HP'ka to kupisz kolejne urządzenie... Sorry taką ma HP polityke...

 

Polecam: Brother DCP-J315W (Wi-Fi)

 

Posiadam u siebie to urządzenie i jestem zadowolony. Szybki i dobry druk. Fajnie drukuje na nieorginalnych tuszach fotki. Najlepszą zaletą jest to aby to urządzenie działalo w sieci wystarczy podłączyć się przez WiFi. Do drukarki podłączasz kabelek zasilania do sieci zasilania i va'la.

 

Na ceneo i opineo opiinie na temat tego narzędzia oscylują na wysokim poziomie.

 

Naprawde polecam.

Link to post
Share on other sites

Za orginalne tusze do HP'ka to kupisz kolejne urządzenie... Sorry taką ma HP polityke...

 

Z tego co sprawdzałem to tusze do Ink Advanceów kosztują po ok. 35 zł za sztukę (czyli ok. 140 zł za komplet), więc na ten moment niestety Brother wypada słabiej - sprawdzę jeszcze na ile stron wystarczają tusze w DCP-J315W, bo może będą miały wyższą wydajność.

 

EDIT: dodatkowo z tego co widzę to ten konkretny Brother niestety został już wycofany ze sprzedaży :-/

Edytowane przez kopec23
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nie zwróciłem uwagi ale potrzebujesz chyba druku w kolorze ja Ci podałem urządzenie drukujące czarno białe. Sorki.

 

Ja Ci polecam urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-7055w. Mam w domu schowane w szafie dzięki wifi druk ze smartfona i komputerów w całym domu. Do zastosowań domowych świetny sprzęt.  Kupiłem za 489zł (można poszukać nawet taniej)

http://allegro.pl/urzadzenie-brother-dcp-7055w-toner-startowy-i4008946745.html

 

Oryginalny toner można dostać od 128zł (1000 stron)

A nieoryginalny od ok 31zł

 

http://allegro.pl/toner-brother-tn2010-dcp-7055-dcp-7055w-dcp-7057e-i4055164822.html

tu test (drukarka u mnie szybciej startuje z wydrukiem niż na filmie)

 

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...