Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum & Oblivion


Recommended Posts

Pójdą na bank. Jeżeli grasz na takiej rozdzielczości, to najtrudniejszą rzeczą będzie jedynie przystosowanie ustawień graficznych typu AA on/off. Ale tak, nie ma sie co martwić.

Ja na 2,20ghz i 8600GT mogłem sobie bez problemu w Batmana grać. ;-)

Link to post
Share on other sites

Oblivion wa takiej rozdzielczości będzie działać na 100% i to nawet w nie najniższych detalach... Będziesz mógł podrasować mu grafikę kto wie? może nawet na górne stany średnie...

 

Co do Batmana: AA to polecam najpierw ściągnąć demo (np tutaj: http://www.idg.pl/ftp/gry_9151/Batman.Arkham.Asylum.Demo.html)

 

Osobiście wydaje mi się, że w najniższych detalach nawet uda się Batmana uruchomić jednak 20kl/s to chyba wszystko na co możesz liczyć... Sprawdź demo na początek

Link to post
Share on other sites

:wariat::]

To mnie zasmuciłeś. w porządku sprawdzę kilka tytułów i jak nie będą chodzić na tym Radeonie to zaczynam zbierać na coś mocniejszego. :(

 

O kuźwa ale małe demo. Chętnie pobiorę ale to za jakiś tydzień :P

Teraz oglądam archiwalne mecze rundy jesiennej Manchesteru, zresztą jeszcze nie mam na czym testować dema.

Link to post
Share on other sites

Troszkę poszperałem w necie i znalazłem to:

http://www.tomshardware.com/reviews/batman-arkham-asylum,2465-4.html

 

Twoja karta jest porównywalnie szybka jak 4650 (według zestawienia GPU na benchmarku) a tam Arkham Asylum działa w wysokich detalach ze średnią 40kl :rudolph:

 

Dlatego raczej Batman także Ci pójdzie całkiem dobrze! Nawet bez testowania dema... Oczywiście cały czas lepiej grać bez ustawionego AA.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

To byłoby genialnie bo jestem wielkim fanem Batmana, więc byłby to first-party odkąd zrobiłem sobie PC :rudolph:

 

Mam trzy gry na celowniku : Batman, Wiedźmin(to na pewno ruszy, bo na starym szło po 11-23 fps ) oraz Fallout 3. A ta ostatnia, co myślicie o założeniu tematu w którym każdy będzie mógł podpowiedzieć, ocenić czy gra pójdzie na danym sprzęcie ???? Ja mógłbym założyć, co nieco też wiem. :oops:

Link to post
Share on other sites

Core 2 Duo 2 x 2.20ghz i GTS 250 i gra ruszyła na 1920 x 1080 z AA i resztą na maks. 30 - 40fps.

Tak dla porównania, bo właśnie w nią gram ponownie. ;-)

Dla jakiego porównania? Kolega ma inny komp, inną rozdzielczość i zupełnie inne problemy...

Link to post
Share on other sites

Właśnie sprawa z porównaniem jest prosta.

Chociażby za pomocą benchmarkowego porównania GPU sprawdza się możliwości GTS 250 i porównuje do własnej karty.

Procesor tej samej klasy i kategorii. Reszta nie ma wpływu.

Na zdrowy rozum karta ta jest słabsza 4x (porównując wypełnianie itp.). Zakładając rozdziałkę 1024 dla Radeona = 1920 dla GTS może być mniej więcej 1/2 GTS'a w tym wypadku. Wyłączamy AA i zbędne bajery - otrzymujemy mniej więcej prostą rachubę. W praktyce to może wyglądać trochę inaczej, zależne od pozostałych komponentów, ale ogólny pogląd jest. Poza tym według danych jest niewiele słabsza od 8600GTS na którym wszystko śmigało przy E4500. ;-)

 

Jest to czysto poglądowe założenie, nieudowodniona hipoteza, więc zaleca się używanie tego tylko jako obiektywne spojrzenie na sprawę w przypadku dużych niejasności. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...