Skocz do zawartości

Problem z wczytywaniem stron w nowym systemie Windows 8.1


Recommended Posts

Witam. Dwa dni temu złożyłem nowy komputer i z tej okazji postanowiłem rozstać się po długim związku trwającym ponad dekadę z windowsem XP :D Wybór padł na najnowszy system windows 8.1, nowego systemu używam od 2 dni i powiem szczerze że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bardzo szybki, łatwy w konfiguracji, ale pojawił się także następujący problem, gdy włączam przeglądarkę nie ważne jaką chrome, mozilla czy internet explorer i surfuje po internecie bardzo często strony nie wczytują się do końca np. wczytuję się sam tekst bez szaty graficznej, lub całkowicie strona się nie wczytuję tak jak by nie było internetu, oczywiśćie internet cały czas jest, dopiero po którymś odświeżeniu strona wczytuję się prawidłowo. Problem wcześniej nie występował na starym sprzęcie z windowsem XP, Czy orientuję się ktoś co może być tego przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

Odrazu jak zaintstalowałem system zacząłem pobierać potrzebne programy, więć nie jestem pewny, a może to mieć jakiś wpływ?
 

Pewnie niechcący zainstalowałeś jakiś shit, niestety. Nie widzę innej możliwości.

Link to post
Share on other sites

Raczej nie, zawsze przy instalacji programów sprawdzam dokładnie i odznaczam niepotrzebne dodatki, jakieś inne pomysły? Problem bardzo mi przeszkadza nawet przy pisaniu tego posta muszę kilka razy odświeżyć stronę aby poprawnie się wczytała.

Link to post
Share on other sites

Świeży system żeby były jakieś syfy ale spróbuj przeskanować

malwarebytes i awdcleaner

Pobrałem programy które podałeś i wykonałem pełne skanowanie, nic nie wykryło, problem nadal występuje, nie mam już pomysłów co to może być.

Link to post
Share on other sites

Myślę,że przyczyną są jakieś ustawienia internetowe w systemie.Jak coś się dowiem dam znać....Kto Ci dostarcza internet?Ruter mógł utracić dane i trzeba do dostawcy zadzwonić żeby pomógł ustawić.Jedna z możliwych przyczyn....

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2177877.html

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Myślę,że przyczyną są jakieś ustawienia internetowe w systemie.Jak coś się dowiem dam znać....Kto Ci dostarcza internet?Ruter mógł utracić dane i trzeba do dostawcy zadzwonić żeby pomógł ustawić.Jedna z możliwych przyczyn....

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2177877.html

Korzystam z neostrady, wykonałem w menu routera test diagnostyczny i nie wszystko miało status udany, więc byłem pewny że to jest przyczyną tych problemów z wczytywaniem stron.

 

 

Test połączenia Ethernet: UDANY

Test synchronizacji ADSL:UDANY

Test segmentu ping ATM OAM F5:NIEUDANY

Test ping end-to-end ATM OAM F5:NIEUDANY

Test połączenia serwera PPP: UDANY

Test uwierzytelniania z ISP: UDANY

Test przydzielonego adresu IP: UDANY

Ping do bramy domyślnej: UDANY

Ping do podstawowego DNS: UDANY

 

 

Zresetowałem więc router do ustawień fabrycznych i zadzwoniłem na błękitną linię żeby podali mi dane potrzebne do nowej konfiguracji przy okazji sprawdzili moją linię 0 strat, ping 20, wszystko ok. Ustawiłem wszystko tak jak podali i przeprowadziłem ponownie test diagnostyczny wynik taki sam, powiedziano mi że to nie powinno mieć wpływu, bo ten test był programowany pod starą centralę, a teraz jest nowa i dlatego może podawać błędny wynik. Włączyłem więc przeglądarkę i okazało się że  problem niestety nadal występuję, chyba to jednak będzie jakiś problem z systemem.

Edytowane przez Makavo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...