Skocz do zawartości

Quiz dla graczy +18 (5-6.06.2010)


Recommended Posts

Spokojnie:) napisałem że byłoby fajnie gdyby wygrywali ci którzy robią coś poza oglądaniem serwisu

Bo jak na razie wygrywają tak zwani "jedno postowcy", rozumiem zachęcanie nowych użytkowników :P ale zniechęcanie innych do konkursów też źle.

Powinno być jakoś przeplatane czy coś w tym stylu, nie można przeginać w jedną stronę

Link to post
Share on other sites

gdybym wcześniej wiedziała, że w przyznawaniu nagród w konkursach panuje taka niepisana i nieregulaminowa umowa, to nie rejestrowałabym się w serwisie i wolałabym zostać "cichym" wielbicielem i czytaczem :P

 

nie ukrywam, że się rozczarowałam - myślałam, że w takich poważnych serwisach "kolesiostwo" jednak wyszło z mody - jak widać, bardzo się pomyliłam -_-

Link to post
Share on other sites

widzę że baaardzo wam przeszkadza jak wygrywają osoby nie angażujące się na forum.

ja osobiście czytam serwis od dobrych 4 - 5 lat ale na forum nigdy nie było mi po drodze, wystarczają mi komentarze pod artykułami. zresztą jedni piszą artykuły drudzy je czytają.

 

a tak btw. proste te zagadki..

Link to post
Share on other sites

a Redakcja potępiona za wybieranie na wygranego usera niezasłużonego (mimo faktu, że jest to chyba losowanie)

Jestem użytkowniczką serwisu od niedawna i mam takie pytanie - na czym polega to "zasłużenie się" serwisowi?

W regulaminie konkursów (tak biorę udział, bo każdy może) ani słowa nie ma o jakimś zasłużeniu, ani tym bardziej o warunkach (a wszystkie wymienione spełniam) typu "ilość postów na forum", "ilość napisanych artów" itp.

chyba, że mówicie o tzw. dotacjach - ok, to jeszcze jakoś zdzierżę (bo "w końcu płacę, to wymagam"), ale taka niepisana "umowa"...

po prostu tego nie kumam, redakcja wybiera zwycięzcę na podstawie dobrej odpowiedzi i aktywności w postaci postów/artów :P

to dlaczego tego nie ma w regulaminie konkursów oO

 

to trochę jakby nie w porządku wobec osób, które z jakiegoś względu nie chcą się udzielać w ten sposób -_-

nie ma bo być nie powinno

to po prostu nawiązanie do znanego "starszym" userom USB4

ale tak czy inaczej tak jak czytam spotkałem pojedyncze opinie nt tego, że wygrywają osoby nowe, a nie takie, które mają wkład w serwis

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał Zeratul kwestia aktywności w konkursach wyszła po 4 edycji USB (dla osób, które na benchmarku są nowe, lub też nie znają całej sytuacji: wtedy to pewna osoba założyła sobie konto w serwisie na czas trwania konkursu, poużalała się trochę nad sobą na forum (jaki to on ma złom, że go na modernizacje nie stać itd.), możliwe, że zmobilizowała znajomych i wygrała tamten konkurs (dla osób nie znających stawki - modernizację komputera o wartości 1000 zł) i więcej się ten delikwent na forum nie pojawił) i o ile tam miało to sens tak ja tego sensu w konkursach takich jak ten nie widzę, bo i tak zwycięzca jest wybierany w drodze losowania, więc jak ktoś "będzie miał wygrać" to wygra.

 

 

EDIT: Nie będę sobie nabijał posta: @RAKU 44 - jak możesz to odpuść sobie pisanie postów, które nic nie wnoszą.

Link to post
Share on other sites

Ależ macie problemy z tymi jednopostowcami. Zwycięzca wybierany jest drogą losowania, a więc najsprawiedliwszą metodą. Losowanie ma to do siebie, że nie patrzy na ilość postów. I uważam to za bardzo dobre. Ja dowiedziałem się o tym serwisie dzięki konkursom (choć na razie nic nie wygrałem), i od tamtego czasu (chyba jakiś rok) jestem jego wiernym czytelnikiem.

 

Krótko mówiąc, konkursy spełniają swoją rolę, ponieważ przyciągają nowych czytelników, czego ja jestem przykładem.

Link to post
Share on other sites

Ale numer wygrałem :menda: , czyli to na prawdę jest losowanie - nieustawione. 2. win po kalendarzu benchmark. Regularnie przeglądam artykuły na stronce, konto tylko do konkursów ;p.

 

BTW mam takie pytanie - czy filtrujecie (np. po ip, choć też są programy typu hide ip ;p) czy jedna osoba nie ma paru kont do brania udziału w konkursach (wiadomo, że wtedy szanse takiego delikwenta rosną)? - taka sugestia, bo czytając wcześniejsze komentarze to typowy polak nie traktuje tego jako zabawy ;p *tajemnica poliszynela*

Ja wygrałem na jedno konto - szkoda mi czasu na takie zabawy 8-)

 

Wśród jakiej palety nagród mogę wybierać? Pewnie większość ciekawa o co gra w konkursach ;p

Link to post
Share on other sites

PS

Jeśli nagrody nie są ściśle przydzielone do konkursu to nadmienię, że mam Xbox 360 ;p i jestem wyborcą JKM polskiego doktora house polityki :menda: (to tak w klimacie wyborów i żebyście wiedzieli na kogo głosować, żeby wygrać nagrody na benchmark xD)

Link to post
Share on other sites

Pomysł nietrafiony. Rozumiem, że chcesz czegoś takiego, ponieważ nie ufasz uczciwości w losowaniu. Sorry, ale w tak razie, Twój pomysł nie rozwiąże Ci tego problemu. W końcu co za problem nagrać film z losowaniem kilka razy i wrzucić ten "właściwy"?

 

Zostawmy wszystko tak jak jest. Miej trochę zaufania DANNY_79 :menda:

Link to post
Share on other sites

widzę że baaardzo wam przeszkadza jak wygrywają osoby nie angażujące się na forum.

ja osobiście czytam serwis od dobrych 4 - 5 lat ale na forum nigdy nie było mi po drodze, wystarczają mi komentarze pod artykułami. zresztą jedni piszą artykuły drudzy je czytają.

 

dokładnie.

sama wręcz staram się unikać zabierania głosu w dyskusjach na forach - jakoś mnie to nie kręci i nie podnieca, no i z innych bardziej przyziemnych przyczyn.

ale wkurza mnie, że użytkownicy forum mają postawę roszczeniową.

to, że ktoś raz zrobił numer nie można przekładać na wszystkich użytkowników, co albo dopiero zaczynają tu przygodę będąc zarejestrowanym, albo tak jak niektórzy, rejestrują się dopiero po dłuższym czasie regularnego przebywania na serwisie.

 

szczerze mówiąc trochę to chore uważać nowo zarejestrowanego na forum za jakiś margines i zabraniać mu wygrywać tylko z powodu "małego stażu" mimo, że poprawnie udziela odpowiedzi (analogicznie posłużę się przykładem - jesteście studentami pierwszego roku - pierwszy semestr i macie egzamin ustny - odpowiadacie na wszystkie zadane pytania poprawnie, ale mimo to egzaminator usadza cię z przedmiotu i musisz iść na repetę - prawda, że bardzo sprawiedliwe?)

 

a teraz drodzy panowie - sorry z góry, jeśli kogoś to urazi.

zachowujecie się jak banda chlaczy spod budki z piwem - jak stoją w bramie, to uważają, że są władcami podwórka i mogą niepokoić normalnych i uczciwych ludzi swoim obrzydliwym zachowaniem.

 

tak to z mojej strony wygląda.

i nigdzie nie spotkałam się z taką dozą nieufności i nienawiści do nowego użytkownika forum. to chyba specyfika polskich for, bo na wszystkich zagranicznych, na których bywam, z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

Link to post
Share on other sites

Ależ rozgrzebałem temacik z jednopostowcami ;):)

zachowujecie się jak banda chlaczy spod budki z piwem

A jak za coś trzeba pić! Wygrywamy nagrody sprzedajemy je i jest za co pograndzić :P:D

i nigdzie nie spotkałam się z taką dozą nieufności i nienawiści do nowego użytkownika forum

Też lubimy ludzi z poczuciem humoru :menda:

bo na wszystkich zagranicznych, na których bywam

A są tam konkursy? Może bym się zarejestrował :)
Link to post
Share on other sites

Przykro mi stwierdzić że co po niektórym żal ściska 4 litery, ja nic nie wygrałem ale jakoś nie płacze. Forum przeglądam niechętnie, bo fachowość niektórych wypowiedzi i domorosłych "specjalistów" jest przynajmniej marna. Oczywiście nie obrażam tych którzy się znają, a kilkunastu ich widziałem i miałem przyjemność czytać.

 

To że ktoś wyprodukował bezmyślnie 100 postów wcale nie oznacza, że jest lepszym userem od tego który tylko przegląda forum i stronę. Czasami lepiej nic nie napisać niż pisać bzdury - będąc troll'em, udawać wielkiego specjalistę.

 

Konkursy przyciągają nowych użytkowników jak magnes, więc głupotą i egoizmem jest twierdzenie, żeby konkursy robić tylko dla najaktywniejszych na forum ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzcy :D

 

Taka jedna małą uwaga merytoryczna.. Pytanie było o pełny tytuł gry, z której nasza bohaterka na filmiku pochodzi.

 

Pełny tytuł brzmi: Heavy Rain: The Origami Killer, a nie samo "Heavy Rain".

 

Więc jeśli nasz zwycięzca otrzymuje grę "Heavy Rain", to by mogło znaczyć, że szanowna Redakcja zobowiązuje dostarczyć mu się całą serię ;)

Link to post
Share on other sites

Dobre, dobre nowy konkurs, a zwycięzca poprzedniego nie został jeszcze nawet poinformowany osobiście, że wygrał :P Tak na wszelki wypadek potwierdziłem chęć odbioru mailowo, żeby nie było :tajniak:

 

* Zwycięzca zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

* Na potwierdzenie odbioru nagrody czekamy 14 dni od ogłoszenia wyników.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Gratulacje dla zwycięzcy :P

 

Taka jedna małą uwaga merytoryczna.. Pytanie było o pełny tytuł gry, z której nasza bohaterka na filmiku pochodzi.

 

Pełny tytuł brzmi: Heavy Rain: The Origami Killer, a nie samo "Heavy Rain".

 

Więc jeśli nasz zwycięzca otrzymuje grę "Heavy Rain", to by mogło znaczyć, że szanowna Redakcja zobowiązuje dostarczyć mu się całą serię :P

 

 

Dokładnie. Właśnie teraz mnie to zastanowiło, że w pytaniu było dokładny.

Czyli podanie Heavy Rain było błędną odpowiedzią !

Link to post
Share on other sites

Powodzenia aptekarze aż w tak ściśle uregulowanym regulaminem konkursie i w tak sprecyzowanych pytaniach do niego. Macie problemy. :P

 

In early 2007, a poster of Heavy Rain appeared on Quantic Dream's under-construction website.[26] Shown on the left, it included The Origami Killer as a subtitle to Heavy Rain, which is not present on the game's cover.

- nie ma na okładce to niekoniecznie wymaga sprecyzowania.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...