Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pany jako że puściłem swoją 920 potrzebuję jakiś fon do 500zł.

Jest mi obojętne czy to będzie android czy WP.

Moje wymagania bardziej przyziemne,w miarę dobry aparat,wydajna bateria.

Nie będę grał w gry,nie będę przeglądać Internetu.

Jedynie fora(Tapatalk)

Zainteresowanie moje to Lumia520 i Xperia J.

Coś lepszego dostanę?

Link to post
Share on other sites

LG L5 II

LG L7 II?

lipa

l5 1 rdzeniowy

l7 ii ma taki sobie aparat. wydajnoscia tez nie grzzeszy.

xperia L to ok 600zl i to najtanszy android z sensownym aparatem.

 

 

Do 4 cali mogę polecić Samsunga Ace 2. Jest wypuszczona aktualizacja na JB. Bateria trzyma około tygodnia normalnego użytkowania. Ja jestem zadowolony z tego telefonu.

akurat aktualizacja do JB na ace 2 czy np na samsung galaxy s advance to strzałw stope. Z całkiem płynnego tel robi się nagminnie zacinający.

 

Btw za 550 można już kupić Galaxy Ace 3

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

przejdz sie salonu i poproś o włączenie tej lumi. Może akurat nie będzie Ci to przeszkadzać. Ja akurat jestem dosyć przewrażliwiony na tym punkcie bo na 3,5 miałem 800x480 potem na 4" miałem takie samo i było jeszcze ok ale na 4,7 bym już tego nei przełknął.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurcze obok mnie w okolicy to nawet tej Lumii by w salonie nie mieli(takie zadupie).Gdybym nie wiedział to kij ale teraz wiem i właśnie tego będę szukał na tym wyświetlaczu,muszę się jeszcze zastanowić i pomyśleć,może ta Xperia L to jakieś dobre wyjście będzie :( 

Link to post
Share on other sites

Jestem niemal pewny że w codziennym użytkowaniu nie będzie stanowiło to żadnego problemu. Ogólnie da się odczuć jakąś fanaberię nt. ppi. Każdy by chciał po full hd. Mam tablet 8 calowy z kiepską wartością ppi. Nie przeszkadza to czytać pdf albo przeglądać internetu. Żadnej pikselozy nie ma....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podkręcanie procesora w telefonie :D odpada,dość mam mojego Haswell'a ;) Ja już jestem głupi od tych telefonów,będą mi się dziś śniły :D Znalazłem jeszcze jeden model

Xperia S

?

Samsungi raczej odpadają,czytałem że te jakieś nakładki je przymulają.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Kilka znajomych osób ma L625 i nie narzeka - pewnie, że było by lepiej jak by była większa rozdzielczość. Ale podejjdźmy do tego tak - Lumia 625 to dolna średnia półka, Ativ S jest droższy. Ja widziałem wiele razy L625 i tragedii nie ma - 200 ppi to nie jest taka tragiczna wartość.

 

Jak potrzebujemy najtańszego telefonu z dużym ekranem to mamy L625, wyżej mamy Samsung Ativ S a na szczycie L1320 i L1520.

 

Jak ktoś pracował na lepszych sprzętach to może mieć niedosyt - ale jak ktoś sie przesiada ze zwykłego lub taniego, z małym ekranem smartfonu - to L625 nie jest taka zła.

 

Inna sprawa, że powyżej pewnych gęstości to nie bardzo widać róznicę - zwłaszcza w codziennym użyszkodnikowaniu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...