Skocz do zawartości

Recommended Posts

kurde pierwsze w zyciu widze moze to nForce jakis powalony ? musi byc synchroniczne taktowanie a nawet ponizej x2 - dac resteart biosu i wowczas zobaczyc

 

moze daj 4x - caly bios na default i tylko to jedno zmien - musi odpalic jako podzielnik 4ech

kiedys plyty tak mialy i strtowaly na polowie lub na calym dzielniku

 

a pytanie ile daje auto?

 

ps

Mix masz pomysl? ;) czary mary na kiju ;)

Link to post
Share on other sites

zrób nową wersje BIOSU powino się coś zmienić , ale wątpie

nom zgadzam się z exon681

 

pozdrawiam

Zaktualizuj BIOS ja nie jesteś pewnien co robisz daj do jakiegoś serwisu np. Vobis mi tak zrobili

Kolego ZjemCie jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wypowiadaj poza tym pisząc o Vobis-ie do którego się udałeś żeby Ci flash BIOS-u zrobili pokazujesz jak się znasz na rzeczy.

 

Co do biosu to sam nie wiem czytałem że jak nie trzeba robić aktualizacji to lepiej nic nie ruszć,co do tego zegara 3.1 to przez chwilę byłem w windows i zaraz poszedł blue screen i tyle w temacie...

Nie masz się co bać aktualizacji BIOS-u na pewno nie zaszkodzi choć według strony producenta w poprawkach nie widzę fix-ów związanych z Twoim problemem ale zawsze warto spróbować :(

Możesz zajrzeć do tematu gdzie chłopaki napisali krótki poradnik o flashowaniu BIOS-u:

http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=12290

Link to post
Share on other sites

Mi w trakcie aktualizacji Biosu , zawiesił się komputer, płyta w sumie do wymiany, ale kolega pomógł nagrać nowego na płytkę . Także Raku nie pieprz głupot, bo ryzyko zawsze jest.

 

Na większości nowych płytą BIOSy są już zdublowane więc ryzyko jest minimalne.

Link to post
Share on other sites

Mi w trakcie aktualizacji Biosu , zawiesił się komputer, płyta w sumie do wymiany, ale kolega pomógł nagrać nowego na płytkę . Także Raku nie pieprz głupot, bo ryzyko zawsze jest.

Jeżeli jesteś takim samym specjalistą jak kolega nad Tobą to się nie dziwię, bo mi jakoś nigdy się to nie zdarzyło nie zależnie czy robiłem to z poziomu windy czy np. przez hirenboot-a :(
Link to post
Share on other sites

kubbak'owi bardziej zauwam

 

możesz raku 44 przestać się mnie czepiać proszę

 

 

 

PS. czepiasz się mnie bo gorszy jestem od ciebie i się nie znam , tak??

jak tak to bąć i się rozwijaj , ale nie czepiaj się innych np. mnie dlaczego bo napisałem że vobis mi bios nowszy wgrywał

Link to post
Share on other sites

kubbak'owi bardziej zauwam

 

możesz raku 44 przestać się mnie czepiać proszę

 

PS. czepiasz się mnie bo gorszy jestem od ciebie i się nie znam , tak??

jak tak to bąć i się rozwijaj , ale nie czepiaj się innych np. mnie dlaczego bo napisałem że vobis mi bios nowszy wgrywał

Nie będę się czepiał jeżeli będziesz pisał posty, które coś wnoszą do tematu i na dodatek używał poprawnej polszczyzny :( Tyle w tym temacie koniec OT.
Link to post
Share on other sites

A tobie szczególnie bo jak się czyta twoje posty to myśli że ten ktoś jest analfabetą.Więc najlepiej już się tutaj nie udzielaj skoro nie potrafisz czegoś logicznego napisać tylko bzdury na temat Nie denerwujcie mnie itp :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...