Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać...


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Synergia,

Recommended Posts

Witam problem jak w temacie, do rzeczy... jest miliony tematów ale niestety nie znalazłem nic dla siebie... szukam smartfona za max 500 zł nie interesują mnie gry odrazu mówie telefon ma być szybki wytrzymały (jak mój stary Monte który upadł wiele razy i nic mu nie jest) potrzebuje dość dobry aparat na studia wiadomo bez szaleństw, ma czytać pdf, doc do przeglądania internetu raczej nie będę go używał ale GPS jakby był to byłoby fajnie zastanawiam się na jakąś Lumią ale ten WP8 tak średnio mi się podoba... wolałbym jednak androida oczywiście 4.1 ale jak wyczytałem w sieci to za tą kasę nie kupię nic co by mi pasowało... dlatego zakładam nowy temat proszę o wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

wp8- Lumia 520

android - Xperie M powinieneś zlicytować w tej kwocie tylko musisz prześkedzić aukcje.

 

Minusy lumi wzgledem Xperi M

Mniej ramu  i brak lampy LED doświetlającej fotki.

Ma słabszą baterię.

 

Zalety lumi. Cyka lepsze fotki. MA klawisze fizyzne - dotykowe choć bez podświetlenia.

Xperia m ma amulowane na ekranie :(

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

wolałbym nowy ale jak znajdę używany od osoby prywatnej to pewnie kupie z komisu trochę się boję. Obecnie mam Samsunga Monte już 5 lat jak nie więcej dobrze się trzyma tylko ma słaby aparat i brakuje mi jeszcze kilku opcji w nim dlatego chcę zmienić na coś mocniejszego 


A co powiecie o Samsung Galaxy Core ? podoba mi się specyfikacja  i Samsung to samsung :D całe życie mam Samsunga i nigdy się nie zawiodłem. Troche droższy niż 500 ale za 650 już na allegro są nowe także mógłbym dołożyć bo za 500 to niebardzo mi pasują te propozycje. W sumie za tą kasę jest Xperia L która bije na łeb na szyję Xperię M oraz Samsung Core http://allegro.pl/sony-xperia-l-gw-12-bez-simlocka-i3966993932.html

Edytowane przez danon37
Link to post
Share on other sites

Przeczytałeś dobrze aukcje ? Jest tam napisane, że posiada ona tylko 12 miesięcy gwarancji co oznacza, że takie aukcje to lepiej z daleka omijać. Możesz trafić na podróbkę lub sprzęt składany z kilku części lub oryginalny ale z bardzo małą szansą, że ci ktoś go naprawi jeśli będzie taka potrzeba.

Edytowane przez dannyy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...