Skocz do zawartości

Problem z S.T.A.L.K.E.R Clear Sky (nie mogę wyjśc z bagien)


Recommended Posts

Wróciłem z Doliny Mroku na bagna żeby odebrać nagrody itp. Teraz nie mogę z się nich wydostać. Żaden przewodnik nie oferuje mi drogi gdzieś indziej niż na inne lokacje na bagnach a samemu nie mogę wyjść bo wyskakuje komunikat: "nie można blablabla bez przewodnika". Miał ktoś podobny problem? Bug czy co :wariat:

 

Wgrany najnowszy patch.

Link to post
Share on other sites

przynajmniej w zewie prypeci jest mniej bugów

Podobno najlepszy STALKER. Na razie jeszcze nie grałem bo nie mam czasu (gry też nie ale jest od kogo pożyczyć :() W Czystym Niebie już jestem w Czerwonym Lesie. Gdyby nie 3 sprawdziany w poniedziałek to jutro pewnie bym przeszedł całego.
Link to post
Share on other sites

Ta gra mnie rozwala :( Jestem już w Limańsku i cały czas mnie napromieniowuje. Znowu będę musiał wczytać wcześniejszego save (przynajmniej więcej grania :wariat:). Jak można było wypuścić tak niedopracowaną grę! Cień Czarnobyla był 100x lepszy.

Link to post
Share on other sites

Zauważ że tu masz otwarte tereny, a w grze całkiem liniowej jest wcale nie mniej bugów

 

Ja nawet w Crysisie miałem buga - ostatnia misja, ten wielki statek obcych jest nad lotniskowcem mam to działo taktyczne czy jak to się tam nazywało i ono nie namierzało mi obcego i musiałem też save wcześniejszego wczytywać

 

Czyli nie ma co płakać :(

Link to post
Share on other sites

Ja w Clear sky miałem, tylko jeden większy błąd gry - końcówka, jak się strzela do strieloka z gausa, błąd i nic na to nie dało się poradzić, ino patch tylko dał z tym radę. Ta gra i bugi są indywidualne. Jeden się wróci, drugi będzie miał tyle już kasy, ze nie będzie mu się opłacać.

 

Zew prypeci, nie jest tak zabugowane. da się przejść.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...