Skocz do zawartości

Jaki minimalny zasilacz jest potrzebny do tej konfiguracji


Recommended Posts

Witam 

 

Karta Graficzna Radeon Asus R9 290 Czekam na drugą kartę i dlatego pytam o minimalny zasilacz potrzebny do uciągnięcia tej konfiguracji ?

Obecny zasilacz to Be-Quiet Pure Power L8 630W czy przez jakiś czas dał by sobie radę ?

 

Płyta główna Asus Maximus VI Formula 
Procesor i5 4670K 3.4GHz (OC 4,6GHz 1,3V) chłodzenie wodne EK-KIT H30 360HFX
Pamięć RAM 2x4GB Kingston HyperX 8GB 1866MHz
Dyski
1.Kingston SSDNow V300 120GB
2.Seagate Barracuda 1TB

3 st.Noctua NF-F12 PWM Premium 120mm chłodnica wody dolne. 
3 st.Corsair Air Series AF120 Quiet Edition PWM chłodnica wody góra.
3 st. przednie fabryczne Corsair-a

Moja propozycja to na pewno coś z rodziny Be-Quiet

850Watt albo 1000Watt

 

Dzięki za wszelką pomoc.

 

 

Link to post
Share on other sites

To ja muszę mieć naprawdę pecha bo często mi się to zdarza nie tylko zasilacze  :(

Najgorsze że czas oczekiwania na be quiet-a do miesiąca  :/ a np. RM 850W jest dostępny od ręki może trzeba jego przetestować zawsze można oddać  :)

 

A mój Be-Quiet Pure Power L8 630W wytrzymał by około miesiąca , zszedł bym z zegarów na ten czas ?

Link to post
Share on other sites
A co zrobiłeś z tymi gtx-sami???

 

W obydwu piszczała sekcja zasilana :/  dwa razy wysyłane były do sklepowego serwisu w końcu postanowili wysłać karty do Asusa w Holandii po dwóch miesiącach werdykt i karty poszły na złom  :) ,między czasie  kupiłem EVGA GTX780 Ti SC po 2 dniach go oddałem bo sekcja zasilania wyła jak skowronek filmik jest na youtube-ie Pod tytułem (EVGA GTX780Ti Coil Whine (piszczenie) ) Odnośnie kart też pisałem na Benchmarku .

Zasilacz na filmiku Corsair RM1000 też poszedł na gwarancję :) piszczał też opisywałem 

 

Ale zwracam honor dla Corsair-a wczoraj kupiłem RM 850 zbenczmarkowałem go bez montowania do obudowy na różne sposoby wsłuchiwałem się w niego jak nawiedzony :wariat:  i jest zwycięstwo  :)  i upragniona cisza 

 

Tema uważam za rozwiązany  :)

Niech jakiś Sauron  :) zamyka 

Podziękowania dla Tycha 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...