Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wszystkich

Ostannio wysłałem do serwisu moj ocz vector, ponieważ po instalacji systemu i paru driverów i programów parę dni chodził i przestał się odzywać. Dzisiaj dysk wrócił z weryfikacja trechniczna, że w serwisie został dysk sformatowany, zainstalowany win7, i uruchomiony dwa razy. Z adnotacja "podana usterka nie wsytepuje"

podejrzewam ze włoże ten dysk spowrotem zainstaluje windowsa pare sterow i programow i bedzie to samo i będę go musiał znowu odsyłać. Jak go zreklamować w takim przypadku (morele) zeby wkoncu zrobili z nim cos a nie sformatowli i zaintalowali windowsa co sam potrafie zrobic. problem jest w tym ze dysk pada po paru dniach bez przyczyny.

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Link to post
Share on other sites

panowie zrobili test w 15min i zadowoleni.. Ten dysk u mnie tez 15 min chodził bez zarzutu. tylko pozniej były problemy.

dzieki za odpowiedz

 

edit: zamiast wymiany mogę żądać zwrotu pieniędzy ?

Edytowane przez 91maciekp
Link to post
Share on other sites

narazie zainstalowałem system stery od grafy direct frameworki przegladarke itp i chodzi. 155 aktualizacji się ładuje. Przeskanowałem HD tune i takie wyniki

 

http://www.editer.pl/fotka/d80c2b49f631b6140e2b2b3e6dd3109f_1.jpg

 

czemu parametr C7 jest już na attention ? przez poł godziny skoczyło z 601GB na 607GB (aktualizacje?)

jak to wygląda?

aktualnie 2.05

582 ale czemu ?

Edytowane przez 91maciekp
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...