Skocz do zawartości

Jaka płyta do 400zł pod SLI


Recommended Posts

Witam!

Chciałbym dowiedzieć się,jaką płytę główną warto kupić pod konfiguracje SLI a mianowicie

2x GTX760?? Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na płytę to w granicach 400zł. Jeśli chodzi

o OC to raczej nie będę się w nie bawił,ale dobrze by było jak by płyta miała dobrze chłodzoną sekcje

zasilania itp.jak wspomniałem będą montowane dwie karty GTX760 SC od EVGA zasilacz jaki posiadam jak ktoś potrzebuje takie info to OCZ Fatal1ty 550W.

 

Podstawka LGA1150

 

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Nextassy

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Ej Dadulek nie przesadzaj. Skoro producent twierdzi, że płyta wspiera SLI to autor powinien wziąć ją pod uwagę. Wiadomo, że najlepiej wziąc taką, która np: pozwala na pracę dwóch karta w pełnych trybach x 16 no ale chyba autor wykluczyl cene wyższa niż powiedzmy 450 -500. W kązdym bądź razie nie spieram się, że do sli lepiej brać lepsze płyty ale napewno można brać z powodzeniem średnią półkę

Link to post
Share on other sites

Jak musi to Extreme 3 ale jak mówię, nie bawiłbym się w takie SLI. Wywalać na mobo 400PLN jak za 350 mam lepsze, tylko po to, żeby mieć 2 karty dla idei ( w tej cenie można mieć jedno porządne GPU) jest totalnie bez sensu i równa się wywalenieu kasy w błoto.

 

Inna sprawa, że autor nie chce nawet robić OC przy tych 760-tkach... Generalnie cały pomysł jest chybiony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Karty kupiłem za 1500zł obie. Płytę też już kupiłem co prawda,poszedłem troszkę po bandzie,i kupiłem ponad zakładany budżet :)

 

W obudowie już gości dokładnie ten model,i zakupiony nawet w tym sklepie :D

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-fatal1ty-z87-killer-610512/?gclid=CO2v79fGx7wCFTCWtAodVRkAGQ

 

Dobry wybór??

Jestem póki co bardzo z niej zadowolony,ram jaki posiadam bez problemu pracuje przy normalnych ustawieniach czyli 2133MHz w CL9

a na poprzedniej płycie nie mogłem mieć więcej niż 1600MHz a ram jest 2133MHz porażka jakaś...

Tu beż problemu normalnie śmiga,ba nawet można go sporo kręcić :)

 

Ktoś pisał że OCZ Fatal1ty 550W nie będzie dobry pod SLI?? Niby dlaczego??

Moc wydaje mi się wystarczająca.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...