Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet ok. 500 złotych

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu obojętnie

nówka czy używka nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza 7-10 cali

preferowany system mobilny Android 4+

do czego będę używać urządzenia nawigacja, przeglądanie internetu, oglądanie telewizji 

moje najważniejsze wymagania tuner DBV-T, GPS

rodzaj połączenia z internetem wifi, ewentualnie 3G poprzez kartę SIM

Link to post
Share on other sites

Czekam jeszcze na propozycje modeli z tunerami telewizyjnymi :)

Nie wiele jest tego na polskim rynku. Pamiętaj o tym, że wielkość anteny ma znaczenie, a te w tabletach do mocnych nie należą. Ogólnie z odbiorem DVB-T w tablecie możesz mieć problem. Nie wiem jak jest z zasięgiem DVB-T u Ciebie, ale u mnie takie rozwiązanie w ogóle się nie sprawdza. Jeżeli tak zależy Ci na DVB-T to z mojego doświadcznia polecałbym zewnętrzny tuner Technisat technistick t1. Takie rozwiązanie działało nawet u mnie w domu gdzie zasięg DVB-T jest dość marny.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

DVB-T - zapomnij. Po pierwsze, słabo to działa. Po drugie, słabo działa w ruchu. Po trzecie, jest minimalna ilość tabletów na rynku, które w ogóle obsługują ten standard (T76GPS od Goclevera jako jeden z nowszych).

 

Aktualnie ja bym kupował Haiera D85 albo Goclevera Ariesa 785.

Link to post
Share on other sites

Radzę kupic bez DVB-T - kupimy znacznie lepszy sprzęt.

 

Moja propozycja : Dell Venue 7 - bawiłem sie ostatnio Venue 7 oraz 8 na Andrucie i Venue 8 Pro na Wi 8.1 - i w porównaniu do konkurencji Venue 7 jest bardzo dobry, Atom smiga jak szalony, na benchmarkach może tego nie widać, ale w normalnej pracy 4 rdzenie Snapdragona sprawują sie znacznie gorzej niz 2 rdzeniowy Atom. Wykonanie też jest dobre, całośc jest bardzo solidna. Obudowa wykonana z takiego "śmiesznego" matowego tworzywa, w dotyku jaby pokryta gumą. Nie rysuje się, nie jest śliska.

 

Jak bym musiał wrócić i "męczyć" :) się na Androidzie to na 100% wybrał bym coś na Atomie - i Venue 7 oraz 8 były by wśród mojej scisłej czołówki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...