Skocz do zawartości

Recommended Posts

Asus Xonar DG + Cal! - niestety ciężko będzie to zmieścić w budżecie, musiałbyś zapolować na używki, co nie będzie trudne bo wymienione słuchawki jak i karta są popularne.

Tutaj masz mnóstwo ofert używanego sprzętu audio -> http://forum.mp3store.pl/forum/185-sprzedam/

 

Ja na Twoim miejscu bym poszedł w inne rozwiązanie. Kupno Shure srh 240.

Zrobienie basmoda -> http://forum.mp3store.pl/topic/101938-shure-srh240-bas-mod/

Zmieścisz się w budżecie a integra napędzi szurki, więc nie będziesz musiał kupować karty.

 

Którą opcję byś wybrał ?

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

Cal! to inne słuchawki, bardziej grają w stronę V'ki, czyli podbite niskie i wysokie kosztem cofniętego środka, dźwięk mają taki ciepły, Shury tu wygrywają dynamiką. Basu mało w CAL! nie jest, domyślnie(nie licząc moda w Shure) jest go więcej od srh240, jednak Xonar DG i tak by ich nie rozbujał wystarczająco dobrze, stąd ja sugeruje kupić srh240, zrobić basmoda. Integra je w kwestii głośności napędzi, chyba, że jesteś naprawdę jakimś maniakiem pod tym względem i nie szkoda Ci uszkodzić uszu :P

Warto z czasem dokupić kartę do Shurów, ja używałem Fiio e10 Olympus i zyskiwały zarówno na basie, jak i na dynamice i czystości dźwięku. No i do rapu, reggae tym bardziej będą lepsze 240'tki bo mają lepszy, bardziej bezpośredni środek, a wokale są w tej muzyce ważne.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

SRH240 bronią się jeszcze tym, że się nadają na wyjście na miasto i jak je podepniesz pod telefon czy słabszą mp3 to dadzą radę w przeciwieństwie do HD330. Po basmodzie mają nie tylko ten niski, ale również sporo midbasu i to dobrej jakości. 

Link to post
Share on other sites

za to HD330 bronią się tym, iż maja dobry dźwięk bez modów (a można się z nimi również pobawić), do podanych preferencji, aczkolwiek musiałby je przesłuchać , bo ja gotowej miksturki i inni podać nie mogą :)

 

gdybym miał osobiście wybierać to interesowała mnie tylko jakość , outdor zawsze wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...