Skocz do zawartości

smartfon z androidem do 700 zł


Recommended Posts

Witam ! 

Mam dylemat ponieważ w mam nokie lumie 720 z wp8 który jest do D*** i nigdy więcej nie chcę mieć z tym czymś do czynienia więc postanowiłem , że zakupie sobie jakiego smartfona z androidem lecz tyle tego jest , że masaka . telefon służył mi będzie do gier internetu filmów (przydał by się duży i dobry wyświetlacz) i innych takich takich czyli potrzebny mi jest smartfon z dobrym wyświetlaczem i dużym aparatem oraz wydajnym gpu/cpu na ten cel przeznaczam ok 600-700 zł ale jeśli naprawdę będzie się opłacało to te 2-3 stówki dołożę moimi propozycjami są :

 

samsung galaxy s2 / S duos 

 

xperia S , L , E dual , M , J 

 

LG l9 

 

jeśli znaleźlibyście jakieś lepsze propozycje nie krępować się :P

z góry dzięki za pomoc 

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

ogranicz się do 3 modeli

 

xperia L - da rade nówke za 600zł

Lg l9 - da rade nowke za 600-650zł

samsung galaxy ace 3 - da rade nowke za 600zł

pokrótce. Lg ma wyświetlacz znacznie lepszy niż konkurenci.

cała resztę konkurenci mają znacznie lepsza.

na allegro od prywaciarza rzecz jasna. Nie mylić z handlarzami mirasami kombinującymi z Padłem z hongkongu

 

reszta śmietnik

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Motorola Moto G. Android 4.4.2. Wyswietlacz 4,5" 1280x720. Gorillaglass 3. Snapdragon 400 quad core. 1GB RAM. Chyba najszybsza pamięć ROM z jaką miałem do czynienia. Na youtube widziałem filmik jak telefon po pół godzinnym pływaniu w zlewie dalej działał. Sam nie sprawdzałem ;) i najważniejsze to bateria. Przy włączonej transmisji danych, telefon po 24h nadal ma 60-70% naładowania akumulatora. Po przesiadce z drozszego telefonu z tegra 3 jestem zachwycony. Takie cudo za 500zł. Jedyny minus to przeciętny aparat. Tragiczny nie jest ale tylko 5mpx.

Link to post
Share on other sites

no tak tylko znowu go clever ma większy ekran , lepszy procesor , lepsze wykonanie , lepszy aparat , napewno lepszy gps ponieważ go clever produkuje też nawigacje , drugą dodatkową baterię i klapkę o wartości 4000 mAh , minusem jest to że ma bardzo mało pamięci lecz znalazłem aukcje gdzie nowy telefon z kartą 16 gb co daje nam razem 20 kosztuje 750 zł , i brak gorilla glas 3 

Link to post
Share on other sites

Tak samo iphone nie produkuje. Może opel też jest polski, bo fabryka jest w polsce?

y panu już podziękujemy ponieważ nie od tego jest ten temat tak więdz proszę czytać dokładnie

więdz jak wspominałem który telefon jest lepszy goclever insignia 5 czy motorola moto g i czy w cenie ~800 zł jest lepszy smartfon ?

Link to post
Share on other sites

no niestety używek nie chcę w gre wchodzą tylko nówki max 800 zł


za 800zł kupisz Xperie SP na allegro od gości przedłużających umowe w orange. Topowe GPU+CPU, wykonanie, i inne. Ma tylko przciętny ekran i aparat. Reszta super. A no i nie pisze sie "więdz" tylko "więc"

no właśnie "matylko przeciętny ekran i aparat" a oto mi prawie najbardziej chodzi bo bądź co bądź ekran to najważniejsza część smartfona 

Link to post
Share on other sites

MAsz złe wyobrażenie nt tego Go cleavera.  Łyknąłeś cały marketing jak się patrzy.

Ma on 4 rdzeniowy proesor ale to tylko rdzenie cortex a7....... i to do tego mediateka. Lg l9 II ma 2 mocne rdzenie krait.

Procesory są bardzo porównywalne na papierze. W praktyce myśle, że większą korzyść dadzą 2 mocne rdzenie niz 4 słabe......... a gpu akurat jest znacznie lepsze w lg..... adreno 305 w lg  vs PowerVR SGX 544 w Gc

 

Raczej o średniości bebechów w LG chodziło mi go porównując do xperi t/sp które mozna w bardzo zbliżonej cenie dostać. A kraita 2 rdzeniowego z adreno 305 można łyknąć już za ok 600zł w Xperii L czy Galaxy ace 3 no ale te telefony mają zdecydowanie gorsze wyświetlacze niż lg.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W okolicach 700zł możesz dorwać używaną Xperię SP, świetnie sprawdzi sie w grach i w internecie dzięki bardzo wydajnemu procesorowi i ekranowi HD, jednak ma ekran o słabych (biorąc pod uwagę konkurencję) kątach widzenia oraz aparat ze spierdzielonym oprogramowaniem i mnóstwem szumów. Myślę że do twoich wymagań dobrze pasowałby Galaxy S3, ma duży ekran, nadal dość wydajny procesor (dobra optymalizacja gier pod niego) i dobry aparat.

Link to post
Share on other sites

W okolicach 700zł możesz dorwać używaną Xperię SP, świetnie sprawdzi sie w grach i w internecie dzięki bardzo wydajnemu procesorowi i ekranowi HD, jednak ma ekran o słabych (biorąc pod uwagę konkurencję) kątach widzenia oraz aparat ze spierdzielonym oprogramowaniem i mnóstwem szumów. Myślę że do twoich wymagań dobrze pasowałby Galaxy S3, ma duży ekran, nadal dość wydajny procesor (dobra optymalizacja gier pod niego) i dobry aparat.

 

Wczoraj przeglądałem allegro to wyszło mi na to, że da się kupić nową xperie SP ofc pochodzącą od PL operatora komórkowego tylko jest 1 szkopuł :)........simlock Orange.  Bez simlocka (nówki ofc) są 100zł droższe.

Także @autor jeśli jesteś w Orange to śmiało brać.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...