Skocz do zawartości

Stacjonarny + Monitor -> 3000zl


Recommended Posts

Witam ponownie :rotfl:

Na 100% bede kupowal komputer jakos niedlugo. Prosze Was o pomoc w zlozeniu piecyka z monitorem do 3000

Zastosowanie - oczywiscie do wszystkiego ;] Gry tez ;>

 

Zastanawiam sie jeszcze nad laptopem (5820tg timeline x) a piecem. Nie mam miejsca w mieszkaniu na drugi komputer stacjonarny, wiec narazie gora jest laptop ale to wszystko jeszcze jest do przemyslenia :co:

 

Z gory dziekuje za propozycje

 

PS. Prosze podawac czesci bez Ramu, bo mam 4gb ddr3 ocz platinum w domu - leza na polce i sie marnuja ;p Jakbym kupowal laptopa to bym je sprzedal xD

Link to post
Share on other sites

to co masz w profilu to raczej koza niz piec :oops:

wiec jesli to jest ten drugi to tylko nowy kaflowy pozostaje

Przeca to "Stary John :P" także jeżeli już to cap :D:)

 

A co do tematu to myślę, że sam zdecyduj czy w końcu chcesz tego kaflaka czy lapka i wtedy polecą ewentualne propozycje :D

Link to post
Share on other sites

No właśnie, sam komp wiele miejsca nie zajmuje, można dać mała obudowę i będzie gitara. Laptopa bierze się pod uwagę tylko i wyłączenie wtedy, gdy potrzebna jest mobilność i jest to jedyny komputer. Ewentualnie oszczędność prądu. Np. dla studenta na stancji, który co tydzień jeździ do domu. Będzie decyzja co bierzesz, to się dobierze klocki. W takiej budzie np. http://sklep.madtech.pl/html/33581.html

Prawie jak xbox, a cały komputer :D

Link to post
Share on other sites

Za 3000zł wszystko jest możliwe w sumie, ale byłby to zestaw lepszy niż każdy laptop. Na oko myślę, że: 4 rdzenie + 4GB + 5850. Akurat by się zmieściło :D X6 raczej odpada, bo już prawie 1000zł, mocna grafika kolejne, więc za tysiąc nie da się kupić reszty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...