Skocz do zawartości

Galaxy S2 - dźwięk i aktualizacja


Recommended Posts

Cześć,
Na wstępie zaznaczę, że mam Galaxy S2 (I9100). Telefon jest nowy.

Z telefonem mam 2 problemy:

1. Losowy brak dźwięków
-na słuchawkach głos jest zawsze
-głos podczas rozmowy jest zawsze
-losowo nie działa na przykład odgłos wciskania klawiszy, odtwarzacz muzyczny czy co najgorsze, budzik - zwyczajnie raz słychać np. alarm czy mp3, a za chwilę już nie
Dodam, że wszelkie sprawy z dźwiękiem, wyciszaniem związanym z ruchem badałem i teoretycznie dźwięk jest wszędzie włączony
Czy może to być wina OS, czy to kwestia stricte sprzętowa (telefon jest nowy)?

2. Aktualizacja systemu
-obecnie zainstalowaną mam wersję 2.3.5
-przeczytałem w internecie, że dla Galaxy S2 jest dostępna oficjalna aktualizacja do 4.1.2
-program Kies twierdzi, że wersja 2.3.5 jest najnowszą dostępną wersją systemu
-tak samo mówi aktualizacja przez Wi-Fi z poziomu telefonu
-jak wygląda więc sytuacja? Artykuły w internecie sprzed roku mówią, że ta aktualizacja dla mojego telefonu istnieje
-wszelkie nieoficjalne modyfikacja mnie nie interesują, bo się na tym nie znam i nie chce sobie załatwić telefonu na amen

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC!

Edytowane przez joydiv
Link to post
Share on other sites

Być może po prostu masz brandowany telefon u któregoś z operatorów (nie mylić z simlockiem) - możliwe, że dany operator nie wypuścił aktualizacji. W takim wypadku spróbuj tego http://forum.android.com.pl/f167/zmiana-softu-operatora-debrandowanie-samsung-galaxy-sii-78343/#post701888 Nie tracisz żadnej gwarancji raczej. I wg mnie (nie miałem telefonu) może to być soft, ale niekoniecznie - spróbuj zrobić factory reset i puścić z odtwarzacza muzykę na jakiś czas i sprawdź, czy dalej to samo. I jak przestanie grać to sprawdź, czy odtwarzacz pokazuje że gra. Jeśli tak - problem z głośnikiem (możesz spróbować zatrzymać i znów włączyć), jeśli nie - problem z softem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...