Skocz do zawartości

iPhone 4s Czy jeszcze warto?


Recommended Posts

Witam. Mam pytanie odnośnie iPhona 4s. Mianowicie czy warto jeszcze go kupić? Obecnie jestem w posiadaniu swojego Samsunga Galaxy S Advance i jestem z niego nie zadowolony. Telefon muli, zwiesza się przy najprostszych czynnościach. System był reinstalowany. Ale mniejsza o to. Znam zalety samego iPhona 4s i stąd moje pytanie czy w dobie obecnych smartfonów jeszcze warto go kupować? Posiadam iPada drugiej generacji i samo oprogramowanie jest genialne. Miałem także styczność z samą 4 i także bardzo mi się podobała. Zależy mi przede wszystkim na PŁYNNOŚCI pracy, i braku ścin jak i stałą łącznością z 3G. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Ile możesz zainwestować w telefon?

Iphona nie warto kupować. 4 jest przerzytkiem, ma za mały wyświetlacz, na nowej wersji systemu muli i trzeba się męczyć z itunes. Nie masz łączności z innym telefonem, dziwaczna ładowarka. Telefon tylko dla szpanu.

Link to post
Share on other sites

Myślę że zdecydowanie warto pod warunkiem:

-odpowiedniej ceny

-zakupu z pewnego źródła,z dowodem zakupu,pełnym wyposażeniem

-ios 6 na pokładzie,prędkość działania na ios7 jest nieporównywalnie gorsza,do tego wersji systemu nie można cofnąć.

 

4s ciągle jest ciągle telefonem o topowym wykonaniu,dźwięku i prędkości działania(ios 6),do tego świetny ekran i bardzo dobry aparat.

 

Coś w tym stylu: http://allegro.pl/iphone-4s-16gb-black-gwarancja-bez-simlocka-i3949806948.html

Edytowane przez DeNeB
Link to post
Share on other sites

 

 

WP8 odpada, jest jeszcze nie dopracowany pod względem aplikacji lecz sama płynność systemu jest nienaganna. Niestety  często spotykany jest tzw. "Drenaż baterii".

Większej głupoty na temat drenażu baterii nie słyszałem. Skąd chłopie to wytrzasnąłeś?

O jakim niedopracowaniu pod względem aplikacji mówisz? 

Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia ? Jeżeli nie chce mi wierzyć poczytaj sobie o tym na necie. Jesteś tak doświadczony i mógłbyś chociaż sprawdzić w googlach o tym   , a nie oskarżasz mnie o wypisuje głupot.

 

https://www.google.pl/search?q=drena%C5%BC+baterii+lumia&oq=drena%C5%BC+baterii+&aqs=chrome.1.69i57j0l4.3099j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

Poiżej umieszam cyctaz z portalu www.wpworld.pl dokłądniej z testu o lumii 720.

 

 

 Co ciekawe, około 20-30 procent baterii znika z telefonu przez noc, kiedy w ogóle go nie używam, co jest dla mnie szokujące, bo HTC 8S w tym czasie potrafił „zjeść” tylko kilka procent. Nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego bateria w 720 wypadła tak słabo – być może jest to wina dużego wyświetlacza LCD, albo jakiegoś wewnętrznego błędu w telefonie, który powoduje drenaż baterii (historia zna takie przypadki) i mam cichą nadzieję, że zostanie to rozwiązane przez najbliższą aktualizację.

 

Wystarczy też poszukać u nas na benchamrku , awszystko na ten temat znajdziesz :)

 

O takim ,że jest jeszcze mało aplikacji względem Androida,  i nie są ,aż tak dobrze zgrane w WP.

Jest lepiej niż kiedyś , ale i tak to nie jest to.

Edytowane przez kross21
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Z własnego doświadczenia ? Jeżeli nie chce mi wierzyć poczytaj sobie o tym na necie. Jesteś tak doświadczony i mógłbyś chociaż sprawdzić w googlach o tym   , a nie oskarżasz mnie o wypisuje głupot.

Nadal się upieram, że są to głupoty. Podobnych przypadków jest masa zarówno na Androidzie. Wszystko sprowadza się do aplikacji działających w tle, synchronizacji, włączonego nfc, itp.

Jeśli, wyłączysz wszystko zbędne to nie mam mowy o drenażu.

Przez noc na Lumi 920 schodzi około 2-3%.

Link to post
Share on other sites

Możliwe ,że jest/był to jakiś bład w systemie WP i po prostu tak się działo, może akurat Ty nie miałeś tego typu problemów , jednak znajdują się przypadki drenażu.  

 

Dobra nie róbmy offtopu , jeżeli chcesz podyskutować na ten temat to zapraszam na PW :)

Link to post
Share on other sites

Ja się wypowiem na temat iPhone 4S. Posiadam go 2 lata, obecnie mam ios7 i nie mam żadnej zawiechy. Skoro masz iPada 2 to sam wiesz jakie jest udogodnienie z iCloud i utrudnienie z iTunes. Ja sobie obiecałem, że nie wrócę na androida wlasnie ze względu na komfort pracy. A wielkość ekranu? Miałem wczesniej ekran 3,7 i 3,5 mi w zupełności wystarcza do wszystkiego. Telefon jest mały, mieści sie w kieszeni i nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
Podobnych przypadków jest masa zarówno na Androidzie.

 

Przypadków jest wprost proporcjonalnie do liczby sprzedanych urządzeń w WP również ;)  Gdy  w końcu w 2016  :rotfl:  system ten osiągnie już funkcjonalność androida choroby wieku dziecięcego sprawią że awaryjność zwiększy się trzykrotnie :)

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

@Uciekaaj ja jednak bede próbował namówić Cie do androidofona.

nie koniecznie galaxy s3, bardziej mam na myśli nexusa 4.Dlaczego?

dlatego ze jest to konkurencja dla iphona jeśli chodzi o jakość wykonania. użytkownik iphona gdy weźmie w reke sgs III bedzie sie czul jak by trzymał plastikową zabawkę.

nexus 4 jest świetnie wykonany,spasowany,i po prostu ładny.

przy tym czysty android z bardzo szybkimi aktualizacjami.

i na koniec z własnego doświadczenia wiem ze pisanie smsów,czy przeglądanie neta jest dużo przyjemniejsze na większym wyświetlaczu :) (nexus ma 4,7")

pozdrawiam

PS tu porównanie wielkości 

http://versus.com/pl/apple-iphone-4s-vs-lg-nexus-4

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...