Skocz do zawartości

Problem z logowaniem się m. in. do baków.


Recommended Posts

Witam. 

Przez długi okres czasu użytkowałem przeglądarkę Google, jednak miała ona kilka problemów, więc postanowiłem je rozwiązać instalując inną i zainstalowałem Firefoxa. Kilka dni temu próbując zalogować się do banku wyświetliła się informacja o zablokowaniu mojego konta i numer telefonu, pod który miałem zadzwonić. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że system banku wykrył jakiegoś wirusa i w ramach bezpieczeństwa moje konto zostało zablokowane. Dzisiaj dostałem komunikat od ebay-u, żeby zmienić hasło bo prawdopodobnie ktoś próbował dostać się do mojego konta (chyba ten sam czynnik, co w przypadku banku). Mam darmową wersją AVG i nie wykrywa ona żadnego wirusa. Wiecie o co chodzi? Jak mogę rozwiązać ten problem i zabezpieczyć swoje konta? Przepraszam, jeśli pomyliłem dział. Za pomoc daję plusy. 

Pozdrawiam i liczę na szybie odpowiedzi. :)

Link to post
Share on other sites

Możliwe że masz jakiegoś keyloggera na kompie lub coś podobnego. Ściągnij hijack, odpal skanowanie, a log wklej tutaj http://www.hijackthis.de/en albo wrzuć na forum. Osobiście uważam ze najlepszy jest format w takim wypadku i zakup jakiegoś nortona albo kasperskyego w wersji oem (spokój za te kilkadziesiąt złotych na rok jest bezcenny). Darmowe programy często mają dużo luk i w pełni systemu nie zabezpieczają, chociaż jak zawsze najlepszą, najskuteczniejszą ochroną jest inteligentny użytkownik komputera ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...