Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak więc precyzuje chodzi o to że pewne elementy ładne tabelki i tym podobne chciałbym wstawić do mini-recenzji a moja znajomość html jest bardzo podstawowa. Czyli mój sposób polegałby na zrobieniu w programie a potem skopiowanie kodu html do mini-recenzji

 

EDIT:

Jeszcze jedno pytanie skąd mogę ściągnąć paczkę z sygnaturami wirusów ?

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Rozumiem, to akurat nie moja działka.

Nie zajmuję się tym na co dzień. W tym temacie niech wypowie się ktoś, kto jest na bieżąco.

 

E:

Może warto poszukać na stronach producentów takiego oprogramowania (mks, symantec itd) może mają to, co Ciebie interesuje.

 

pozdrawiam i poczytnej mini-recenzji życzę.

Link to post
Share on other sites

Dobra czyli program mam i listę skanerów online za co wam dzięki :wariat:

Ale kto wie gdzie dostać sygnatury lub jakąś paczkę z wirusami, żeby przetestować te skanery pod względem wyszukiwania wirusów.

Bo jak wpisuje w google to wychodzą mi tylko uaktualnienie do antywirów :D a ja potrzebuję wirusów dużo wirusów :) a wiem że w testach antywirusów korzysta się z paczek z ich sygnaturami, ale skąd je wziąść :help:

 

To mam włazić na strony +18 żeby zainfekować pc ? :D

Link to post
Share on other sites

Do testowania antywirusów służy EICAR Test File - pliczek zawierający sygnaturę wirusa, ale niejako nie będący wirusem samym w sobie. Tzn. nie zainfekuje Ci kompa - taki wirusik testowy. :D

 

Ściągnąć go w różnych wersjach możesz tutaj:

eicar.org

Link to post
Share on other sites

a więc jeżeli chesz paczkę z wirusami wchodzisz na tą stronę

http://www.techstarcomputers.com/nxs/455VIREN.zip

i ściagasz około 590 plików z wirusami każdy plik posiada nazwe wirusa

albo wchodzisz tutaj (niestety każdy plik ma nazwe test, test1 itd)

http://ssupdater.com/modules/Forums/ind ... topic=4423

 

i tam jest instrukcja w j.angielskim co trzeba zrobić ( jest też tam hasło które będzie potrzebne do wypakowania plików z wirusami)

Link to post
Share on other sites

Jak będziesz robił reckę o darmowych antywirusach to przydałoby się porównanie z płatnymi. Jeśli to będzie tylko przegląd, bez testów to możesz opisać funkcjonalność. Ciekawy jestem jak stoi np. Commodo IS, albo Avira na tle AVG, czy Avasta.

 

Ja sobie chwalę skaner mksa, używam najczęściej z tu wymienionych (na tych komputerach, gdzie nie mam MKSa). Poza tym sam mks_vir 9.0 jest dobrym programem, o którym wiele osób zapomniało, a szkoda bo spisuje się lepiej od kombajnów typu norton/gdata/kaspersky.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...