Skocz do zawartości

Sprzedam ZOTAC GTX480 Full BOX


Recommended Posts

a potem przyslesz do domu padlo i powiesz ze jak wysylales byla sprawna.. gwarancji rozruchowej nie ma, ale jest cos takiego jak rekojmia. Co mi po twoich testach jak po piekarniku moze chodzc i 2 tygodnie... a moze miesiac a moze pol roku, a moze pasc dwa dni po wysylce

Link to post
Share on other sites

Właśnie coś z ta gwarancją jest wielki problem widzę,powiedzmy że grafa mi padnie po 2-3 dniach i co wtedy ? Mam wałek bo strata pieniędzy.

Naklejki można przykleić z powrotem. Po piekarniku karta działa stabilnie 2 tygodnie podobno.

Udzielisz gwarancję rozruchowej 30 dni z rekojmia ???

Link to post
Share on other sites

Nie chcecie kupować to nie spamujcie i nie udawajcie fachowców.

Karta którą wypiekałem 3 miesiące temu do teraz śmiga aż miło.

Przy używkach zawsze jest ryzyko i już, ja osobiście się jeszcze nie naciąłem...

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

GTX 570 jest słabszy od 480 lub podobna wydajność,ja miałem 570 a widzisz w podpisie jaką mam teraz ha ha ha

 

Już chyba wszyscy na forum wiedza, że masz 480, nie wiem czym się tak chwalisz... Ja bym osobiscie nie kupił ze względu na to jaki z niej piekarnik, już nawet wolę mojego 6950, po oc goni 480 a cisza i chłód nadal pozostała :)

Link to post
Share on other sites

Kurna blada wkurzyłem się mam stress od 55 do 63 a nawet 65 max stopnie co wy robicie za problemy a moja grafa to taka :

 

http://zapodaj.net/e00a081700fc6.jpg.html

 

Aha dodam że wolę 480 mieć niż tego 570 miałem Winforcex3 od Gigusia sprzedany i powrót do 480,teraz skok od razu do GTX 780 już niedługo !

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...