Skocz do zawartości

Smartfon za duże pieniądze ;))


Recommended Posts

Siemka,

Mój kumpel poszukuję najlepszego smartfona za 2400zł. 

Chce mieć:

Ekran- min 4" max 5"

Obudowa- solidna, wytrzymała 

Aparat- ma w pewnym sęsie zamienić aparat kompaktowy 

System- fajny, bajerancki, przyszłościowy

Porządny cpu i gpu do najnowszych gier

Dużą ilość ramu

Tel. powinien być przyszłościowy (chce go mieć ok 2-3 lata)

Oczywiście bez simlocka

Edytowane przez Sosen31
Link to post
Share on other sites

Za około 1500zł można dostać Nexus-a 5, mocny procesor i gpu, które da radę z każdą dostępną grą przez dłuższy czas, ekran 4.95" Full HD, bateria 2300mAh w tym przypadku starcza na długo, dobry aparat ze stabilizacją obrazu, 2Gb  ram, LTE,  będzie wspierany bardzo długo, w końcu to Nexus. Jedynym jego minusem jest brak slot na microSD.

Za 2000zł dostaniesz  także, Sony Xperia Z1 compact jest to pomniejszona wersja Z1, bardzo mocne podzespoły, ekran 4.3" LED, rozdzielczość 720 x 1280, pojemna bateria, posiada LTE, aparat 20,7 Mpx. Do gier nadaje się wyśmienicie.

Link to post
Share on other sites

Są 3 opcje wg mnie.

Najlepiej poczekać na premierę nowych flagowców. W tym miesiącu powinniśmy się o nich wszystko dowiedzieć.

Kupić note 3. Jeśli nie przeszkadza wielkość jest obecnie najbardziej zaawansowanym, najwydajniejszym i najlepszym wyborem.

3 opcja jeszcze raz poczekać :) ew. zastanowić się nad lg g2/nexus 5(cena za wysoka na to co oferuje).

Link to post
Share on other sites

Jesli chce wydajnosci to xperia compact powinien miazdzyc wszystko. Snapdragon 800 i adreno 330 przy 720 p to machina.. Z drugiej strony nie wiem jak zdjecia. Ekran 4.3 cala, wiec moze starczy :)

Jesli nie to G2 lub poczekac na premiere flagowcow.

Link to post
Share on other sites

One to lider i na głośnikach i na słuchawkach(chociaż po odsłuchu lumi 1520 jestem skłonny powiedzieć, że tutaj poziom jest wyrównany).

Głośniki One grają nawet ok jak na smartphone'a ale głośność podczas słuchania muzyki z odtwarzacza jest na poziomie G2 czy innych smartphonów- czyli przeciętnie, normalnie mona powiedzieć. Ale podczas, gdy ktoś do Cb dzwoni to już przesada, to samo sms. :P

Link to post
Share on other sites

Polecam HTC One. Posiadam od 2 miesięcy i się "zakochałem". Sam jego wygląd i wykonanie sprawia, że nie mogę patrzeć na plastikowe zabawki pokroju Samsunga. To taki iPhone5 wśród Androidów :) Wcześniej miałem HTC Sensation, później SGS2, SGNote, ale dopiero ten telefon sprawia wrażenie produktu klasy premium. Dźwięk rewelacja, obraz ostry jak żyleta, wydajność świetna - na oryginalnym sofcie z Sense jest super, żadnych lagów jak w Samsungach, gdzie klikasz w dialer i czekasz 1-2 sekundy. A teraz mam wgrany soft Google Play Edition - czysty Android 4.4.2 i to jest dopiero rakieta). Jedyny minus - jednak słaby aparat, problemy z łapaniem ostrości w ciemnych pomieszczeniach i jednak zbyt mała rozdzielczość - zapomnij o kadrowaniu. Mimo wszystko uważam, że to najlepszy telefon z Androidem jak i w ogóle, bo co z tego, że ma Snap600, jak bije szybkością działania S4? Aha, na baterii spokojnie 2 dni trzyma (pełne synchro z usługami googla, wifi i BT non stop włączone).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...