Skocz do zawartości

SG Note 3 / Nexus 5 / ??


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ostry.77,

Recommended Posts

Witam. 

 

Potrzebuję telefonu (nie wchodzi nic innego niż android, nie dlatego bo android i już a o to że mam numery przypisane do konta google, pare programow na studia mam pisanych na andka itd)

 

Moje pierwsze 2 typy to SG Note 3 i Nexus. Na telefonach sie nie znam i rozrozniam tylko procesory ktory mocniejszy i lepszy. Jak juz mowilem, potrzebuje go na STUDIA dlatego też w ogóle rozmyślam coś mniejszego niż samsungowego giganta.

 

Byłbym naprawdę wdzięczny gdyby ktoś mi coś doradził/pomógł.

 

ps. jak są telefony tańsze ale równie dobre to na pewno przemyślę propozycję.

 

 

POZDRAWIAM!

Link to post
Share on other sites

Note zawsze wydawał mi się za duży :) LG G2 też do małych nie należy ale jest mniejszy.

 

Note 3 jeśli zależy Ci na wielkosci a LG G2 jeśli wolisz nieco mniejsze rozmiary :) bo jest lepszy mimo wszystko niz Nexus.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jeśli rozważasz Note 3 to myślę że żaden telefon nie wypada słabo cenowo :P

 

Zależy jaki miałeś wcześniej sprzęt - może się okazać że kupisz smarta za 1000zł i będziesz zachwycony...moe od razu trzeba wydawać 1,5-2 klocki.

Co do Note 3 - posiadam jest do porządny sprzęt myślę że najlepszy na rynku bezapelacyjnie - tylko trzeba być gotowym na rozmiar i to że jak komuś powiesz że masz Note 3 od razu dostaniesz odpowiedź że "on by takiego wielkiego nie kupił :-)"

Link to post
Share on other sites

Htc One mozna dorwac za 1600-1700 zk. Mysle, ze fon jest warty tyle. 2 tys bym nie dal ale 1700 jak najbardziej. 32 gb , swietna obudowa i wyswietlacz, chyba najszybszy fon na androidzie. Wszystko ladnie chodzi po aktualizacji do 4.4.

Jesli nie ten fon to jak ktoa wyzej napisal-g2. Mialem stycznosc z note 3 , note 2 , sam posiadam note 8.0. Chodzi to plynnie , ale gdy ostatnio bawilem sie notem 3 to wydawalo mi sie ze byl wolniejszy od 2. To kwestia egzemplarza? Bo troche mnie to zdziwilo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...